Najbolja mesta u gradu

Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
Da ne bih otvarala brdo novih tema, da cujemo Beogradjane sta imaju da nam preporuce:
- Najbolja kafica u gradu
- Najbolji restoran
- Najbolji kolaci
- Najbolje mesto za popodnevnu setnju
- Najromanticnije mesto
- Najludje zurke
- dodajte jos neko najbolje mesto ukoliko sam propustila a sigurno jesam
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Da ne bih otvarala brdo novih tema, da cujemo Beogradjane sta imaju da nam preporuce:
- Najbolja kafica u gradu
- Najbolji restoran
- Najbolji kolaci
- Najbolje mesto za popodnevnu setnju
- Najromanticnije mesto
- Najludje zurke
- dodajte jos neko najbolje mesto ukoliko sam propustila a sigurno jesam


Haj'mo po redu...smile3
- Najbolja kafa u gradu je definitivno u Grinet-u... Imas nekoliko lokacija na kome imaju lokale...Bulevar,N.Bgd, Masarikova, Cumicevo sokace...
-Ne znam sta volis da jedes, ima mnogo dobrih restorana po gradu...italijanskih, nacionalnih, vegetarijanskih... Od nacionalnih bi ti preporucila Dacu na Karaburmi, italijanski Ottimo na Studenskom trgu, vegetarijanski JOY OF THE HEART na Dorcolu i Priroda na Zvezdari...
-popodnevna setnja po Beogradu, opet u zavisnosti sta zelis...Kejevi su lepi, ali nisu nesto romanticni popodne zbog previse ljudi, dece na rolerima itd:blum3: uvek ti za to ostaje Kosutnjak, topciderski park, Kalemegdan...
- Leti je jako romanticno krstarenje brodicem, niz Dunav, kafa na ski stazi odakle se vidi ceo grad....yes3
-Zurke..ah taj Bg i zurke u njemu...e tu imas bas svasta...od narodnjaka pa do elektronike...najbolje zurke ti uglavnom organizuju Tuborg i Marllboro, ma svasta nesto ima....
obavezno u Beogradu nemoj propustiti zalazak sunca na Kalisu, setnju po Knezu, velike Trzne centre, svitanje na keju...
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2009
Poruka
2
Ako hoćete da popijete dobru kafu i jeftine koktele na Banovom Brdu preko puta crkve u Visokoj ulici kafić XO
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
3
Najbolja kafica je u coffee dream-u
Najbolji restoran pink u Zarkovu
Najbolji kolaci u Pizzeriji Snezana
Najbolje mesto za setnju Kalemegdanska tvrdjava
Najromanticnije mesto dunavski kej sa zemunske strane i stara kapetanija
Najludje zurke u plastiku i na splavovima
Mesto za najbolji rostilj Kosutnjak ili Avala
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Beograd je prepun extra mesta i za izlazak i za bleyu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
Е, занима ме да ли у Бг постоји неко место где има џубокса?:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
24
Sto se tice kafa, tu se slazem sa Barbie, najbolja je u grinetu, i to moka...
mesta za klopu ima svuda, ali posebno preporucujem bucka (provereno najbolja pica u gradu)
sto se tice izlazaka, to sve zavisi od vas i vase kreativnosti....Beograd je pun prelepih mesta - kalis, kej, ada... sto se tice provoda splavovi i klubovi... sad trenutno je kao "jako" mesto klub magacin, medjutim meni je previse nafurano i pozerski - pravo mesto samo ako zelite da budete vidjeni....tu su jos mr. stefan braun, noir, H20, itd...
sto se tice romanticnih mesta, sad trenutno je sneg :) , pa je najromanticniji provod u toplom i udobnom krevetu, sa voljenom osobom.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Da ne bih otvarala brdo novih tema, da cujemo Beogradjane sta imaju da nam preporuce:
- Najbolja kafica u gradu
- Najbolji restoran
- Najbolji kolaci
- Najbolje mesto za popodnevnu setnju
- Najromanticnije mesto
- Najludje zurke
- dodajte jos neko najbolje mesto ukoliko sam propustila a sigurno jesam


Za sve to što te zanima najpreglednije možeš videti na sajtu nadlanu.com super je sajt, ja tamo uvek nadjem sta me zanima.
 
Natrag
Top