Najbolja igra


  • Total voters
    488
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Sve zavisi koji žanr volite. Ja recimo volim najviše simulacije, pa akcije i ponekad neke avanturističke igre.

Sportske simulacije izbegavam da igram, a posebno fudbal. Ponekad volim uključiti neki NBA, ali kao što rekoh, nisam ljubitelj takve vrste igrara. :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
ljudi pa vi ne znate šta je dobra igrica... :)
moja lista :
1. silent hill (svi delovi)
2. hitman (svi delovi)
3. dawn of war 2
4. fear 2
5. alone in the dark
6. crysis warhead
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
To samo dokazuje da voliš akcije/pucačine...

Možda neko ne voli to, ali voli avanture, strategije, simulacije....

Onda će njemu biti bolja, recimo Tomb Raider, ili neki Flatout 2. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
To samo dokazuje da voliš akcije/pucačine...

Možda neko ne voli to, ali voli avanture, strategije, simulacije....

Onda će njemu biti bolja, recimo Tomb Raider, ili neki Flatout 2. ;)


ok poštujem ja svačije mišljenje....ali dawn of war je strategija...
Tomb Raider isto nije loša ali pomalo smori.... :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Da, jeste... Sećam se kad sam pisao walktrought, za jedan časopis o njoj. ;)

Možda tebe smori, nekoga recimo ne! :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
:zip:
naravno da kada kažem nešto govorim samo u svoje ime.... :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Ja sam se drndao oko Football Menadzera jedno 4 sezone ili 4 godine, a onda je izronio odnekud Hokej menadzer, koji je gotivan u tom smislu da uvek ima iznenadjenja. Kod FM sam morao da cekam celu godinu da izadje novi deo i da se opet razocaram u nesto.
Mislim da se polako svi bacaju na online igre, da klinci i dalje igraju one bombasticne igre sa dosta grafike i memorije, a da mi malo "iskusniji" (Boze sto ovo budjavo zvuci) prelazimo na online igre. Ne moze igra da se obrne.
Mislim da je Travian postao preobiman i da ima previse korisnika (guzvancija obicna), a da je ovaj menadzer www.powerplaymanger.com zapao malo u krizu. Sto ce reci treba mu jos jedan talas srpskih snaga i neki zestoko rade na tome, ali vec postoji zamor normalno. Hokej nije sport na koji ljudi odavde odlepe. Polazim i od sebe. Ali poenta je da se vrlo brzo zagotivi igra i da imamo jake ljude koji extra pomazu oko svega. A da, jos je pocetak sezone tako da ne moze ni da se bude slab za druge ;)
 
Natrag
Top