Najbolja dijeta za mrsavljenje

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Samo mala dopuna caj od kukuruzne svile je diuretik. Pomocu njega se izbacuje visak vode iz organizma.

Bas zbog ovoga treba ici kod nutricioniste da vam prepise nacin ishrane. Jer ne odgovaraju svima koje kakve dijete. Moj recept je sto vise vode minimum 3 litre dnevno. Ostalo dolazi sve samo po sebi.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
A jel ima neko savet kako se "Ugojiti" meni kile fale ocajnicki.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Hvala Bane sto si me odveo na pravi put,posle moram Cobi-a da pitam on kaze da je nutricionista
 
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
1
pokusavala sam i ja sa dijetama ali....naime pre dva porodjaja sam imala 48kg a nakon toga 65kg i nisu mi pomogle ni dijete ni tablete vec samo liposukcija i zatezanje tako da ja ipak glasam za najbrzi i najlaksi nacin odlazak pod noz:))))
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
1
ja jedem na nervnoj bazi, pokusavam da smrsam ali bez uspeha, cim imam novi problem ja se najedem i onda sam jos nesrecnija.......
evo na un dijeti sam javicu ako izgubim kile
sada imam jasan motiv a to je zdravlje
pozdrav svima
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kao sto kaze buba-marica majcina dusica je dobra za mrsavljenje ali se to ne radi za stolom. Potrbno je sto vise kretanja i fizickih aktivnost ( naravno u granicama-dok vam je to prijatno). Naravno svi preporucuju i konzumiranje voca kada se bavite tim aktivnostima. Tada bi mogli da probate crveni grejfrut i sirovi (zreo) ananas koje u svom soku sadrze supstance koje uspesno razgradjuju masnocu, ciste krvne sudove itd.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
0
posle porodjaja ugoila sam se 15kg sve zive gluposti sam probala da smrsam ali bezuspesno...molila bih vas da mi pomognete ...hvala unapred...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Natrag
Top