Najbitnije za brak je:

Najbitnije za brak je?

  • Ljubav

    Votes: 32 74,4%
  • Sex

    Votes: 7 16,3%
  • Novac

    Votes: 4 9,3%

  • Total voters
    43
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Za dobar brak je potrebno da si zdrav psihički i fizički (više psihički!)! Ako zdrave pameti rešiš da uđeš u brak, znači da si našao osobu koju voliš i sa kojom je seks mnooooogo dobar! A lova, lova dođe i prođe i dođe... Nekada je ima više, nekada manje ali nije od presudnog značaja!

Ako ti za brak pvo treba lova, onda nešto ne štima...

Ne želim da patetišem i umanjujem značaj novca ali reći ću vam i razmišljanje mog sina na temu šta bi da dobijemo premiju na lotou. Maštamo mi tako a on u jednom momentu kaže - nikada mi nećemo dobiti veliku lovu jer smo mi sretna porodica koja se voli i ne tuče...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.932
Koliko je Vas uopšte u braku ???
Da bi smo mogli da pričamo o tome trebaju nam kompetentni ljudi.
Ja sam glasao za sex !!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ja nisam u braku ali bar je jasno da je tolerancija najbitnija! :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ja sam u braku! I udala sam se iz ljubavi (i zbog mnogo dobrog seksa da se ne lažemo). I stojim iza svega što sam prethodno napisala!
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
2
prvo novac . Udjete u brak iz ljubavi (sto je danas rijetko) i onda dolazi ono bitno djeca kojoj trbaju pelene,odjeca , hrana kasnije knjige i sve ostalo.pa treba jesti svaki dan i placati racune (struja ,voda itd). Da ne nabrajam dalje ako nema novca pocinju svadje,nervoza,i sl. Svaki dan ,pa dolazi ono neizbjezno ajmo svak na svoju stranu.o sexu da nepricam u takvim uslovima ga nema nikako.da skratim , kad ima novca za najosnovniji zivot onda je u braku sreca i veselje. Neka se javi , ko je u braku i neka kaze da nisam u pravu.

у праву си, делимично. хтео бих само да истакнем једну битну чињеницу цитирајући стихове из новог завета, који гласе: ,,љубав дуго трпи, благотвотна је, љубав се не горди, не надима се. не чини што не пристоји, не тражи своје, не раздражује се, не мисли о злу. љубави никада неће нестати ...." немам новца, радим само за кирију и рачуне, али сам срећан, јер имам породицу која ми је једино битна у животу. богу хвала, када има љубави и слоге за све остало ћемо се снаћи а и бог ће да помогне.
 
Natrag
Top