Najbiserniji Biseri na SerbianForumu

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
A, ti palis a ja treba da izigravam vatrogasca :blum3:. Dum, oprosti mu, malo se zaneo, znas da se cesto "gubi" :lol:
Ne vredi ti što pokušavaš da nas posavađaš, tvoji pokušaji liče na Sizifovo guranje kamena uz brdo. :D Piši ti šta hoćeš, oprostiće meni Dum. Ona kad mene vidi, ne trezni se od sreće. :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ne vredi ti što pokušavaš da nas posavađaš, tvoji pokušaji liče na Sizifovo guranje kamena uz brdo. :D Piši ti šta hoćeš, oprostiće meni Dum. Ona kad mene vidi, ne trezni se od sreće. :lol:

Vidim ja da vas je sve "strefilo" ono pice, sva sreca pa nisam bila u toku od pocetka te ga zaobidjoh inace bih stvarno bila sad u nekoj ustanovi :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ehhhhh neznate vi sta se desavalo na forumu dok sam ja tek imao 50 postova...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ehhhhh neznate vi sta se desavalo na forumu dok sam ja tek imao 50 postova...
Pa potrudi se da ih pronađeš, pa ih zalepi ovde, da nas malo nasmeješ...:)...



Evo i ja prilažem...

Ovo je razgovor između mene i Deatha na tako ozbiljnoj temi ’’Jelena Karleuša -nedoumice’’…Kakva tema, takvi lapsusi….:lol:
Pa tim ''namazanim'', sredstvo opravdava cilj...
Šta ima ko da joj ko dozvoljava ako mnogi to vole, kad bi bila zabranjivana verovatno bi bila još popularnija

Žao mi je što ne mogu da pronađem Sendino laku noć na jutarnjoj temi Dobro jutro….:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Žao mi je što ne mogu da pronađem Sendino laku noć na jutarnjoj temi Dobro jutro….:lol:

Jutarnja tema Dobro jutro... E, da nam ne rece :lol:
Evo da dodam :D

Svima...




;)


I,naravno

2vt5c7b.jpg


Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Pozdrav Ivanjuska :hi:

Desava se :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top