naglo ozdravljenje gdje medicina već izrazuje saučešće

Član
Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
17
4.7.2013 emisija provjereno u kojoj su govorili ljudi koji su doživili neizlječive bolesti doktori ih pošalju doma umrjet jer kako kažu u medicini za njih nema ljeka,po svim istraživanjima kažu im koliko je
ostalo i oni se spremaju na najgore a svjesni su da im tjelo propada u smrt malo po malo.
onda se počnu molit i jednog jutra se probude zdravi bolest ko rukom odnešena a doktor ostane bez
rječi i nema znanstvenog dokaza kako su ozdravili bez medicinske pomoći osuđeni na kraj.

Naši novinari razgovarali su s osobama koje tvrde - vjera i molitva su nas izliječili! Franjo i Kay čuli su ono što nisu htjeli. Ni očekivali. Dijagnozu protiv koje se nisu mogli boriti lijekovima, terapijama, operacijama. Dijagnozu koja ih je stavila pred gotov čin.
jedna od spremnih na smrt kaže:
1.)Najprije su me dobro našopali pilulama, injekcijama da to mogu podnijeti. Vidjela sam na njegovim očima da nešto nije u redu. Rekao mi je da imam rak. To je bio užas, takva bol, takva patnja, i nisu više ništa mogli napraviti nego su me pustili. A neka ode kući i u miru umre", ispričala nam je Kay Đuraković.
2.)Franji su liječnici dijagnosticirali multipla sklerozu. Bolest koja napada središnji živčani sustav. Na njegovom primjeru gubitka vida, učili su i studenti. Profesor im je pokazivao oštećeno područje njegova oka,utvrđeno je da će zauvjek ostat sljep da je to neizlječivo i preko primjera njegove
sljepoće se učilo na faksu on je par puta otišao u crkvu i hop progledao!!!svi iznenađeni kako?
I on je rekao, kolege studenti, ovo što je plavo, to je mrtvo, to više nikada neće raditi. Ja mogu reći da je to proradilo. Kao da nikad nije bilo prisutno. Vidim normalno, vozim normalno, funkcioniram normalno", rekao nam je Franjo Bošković.

evo primjer ivana pavla 2 on je ozdravljivo ljude za koje bi medicina digla ruke,medicina 21 st
facepalm.gif

Ženi iz Kostarike dijagnosticirali su aneurizmu na mozgu, dali joj mjesec dana života, a ona je ozdravila. Časna sestra iz Francuske je pak ozdravila od Parkinsonove bolesti. I jedna i druga imale su neizlječive bolesti, a sada su zdrave - i to, vjeruju, zbog molitve Papi Ivanu Pavlu II.
Jedno od njih priča je i Monike iz Slovačke koju smo posjetili prije dvije godine. ''Činjenica je da je to što sam se izliječila velika zasluga liječnika, ali mislim si, kao vjernica, da je to ipak bila jedna velika milost s neba koja mi je pomogla da se spasim'', rekla je tada Monika Ujlacka.
Papa Ivan Pavao II u vrijeme svog pontifikata proputovao je 1,2 milijuna kilometara - drugim riječima, obišao je zemaljsku kuglu 30 puta. Bio je prvi papa koji je posjetio Afriku, Aziju i Južnu Ameriku. Prvi koji je posjetio sinagogu i džamiju.
mnogi ljudi su tražili pomoć i drugi dan ozdravili.
slovak otac monike tražio je pavla da moli za ozdravljenje ćerke i pogodite čudo ozdravila
medicina zabezbeknuta
anishock2_.gif

pa nek mi neko kaže da bog ne postoji moja terapija od sad nadalje što god me bude mučilo
su molitva i bog jer medicina je loša i krklja te nepotrebnim tabletama i proglasete mrtvim ali
ti bez ljeka ozdraviš drugi dan a ostalo je sve vječni upitnik,kako?kako je on ozdravio?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U religijskom pogledu postoje dve vrste cuda koje su proizvod delovanja natprirodne sile na coveka.

Biblija upucuje na to, da u celokupnoj fizickoj i Duhovnoj realnosti koja nas okruzuje, postoje samo dve sile, a to su, Svemocni Bog stvorirelj svega vidljivog i nevidljivog, i Bozji neprijatelj koga Biblija poznaje kao Djavo ili Sotona.

U tom pogledu, sve sto se desava u covekovom zivotu i njegovoj neposrednoj okolini a sto ima natprirodne elemente, pokrenuto je od ove dve sile.
Svaka natprirodna pojava mora imati svoj izvor, jer nista natprirodno sto je u suprotnosti sa fizickim zakonima ne moze se desavati samo od sebe.
To vazi za sve pojave koje se desavaju u coveku ili u njegovoj neposrednoj okolini, i takodje za pojavu natprirodnog isceljenja od bolesti za koje zvanicna medicina nema leka.

Okultna praksa kao pojava u savremenom svetu, danas nudi razlicite programe samoisceljenja razlicitim metodama, i kako se tvrdi u tome je vrlo uspesna, istocnjacka medicina takodje ima vrlo razvijenu praksu isceljenja putem univerzalne sveprozimajuce sile koja uz pomoc razlicitih metoda koje covek primenjuje, deluje na coveka i vrsi isceljenje cak i od teskih bolesti.

U tom kontekstu, postoje cuda koja se desavaju a koja su proizvod Bozanskog delovanja, i postoje ona koja su proizvod sotone, koji kroz okultizam i krivu religiju cini natprirodna cuda i manifestacije, pa cak i isceljenja, koje sotona - djavo vrsi time sto zaposedne telo coveka i stvori manifestacije bolesti, a potom izvrsi suprotan efekat uklanjanja te bolesti, sa ciljem indoktrinacije samog coveka i odvodjenja od Boga i Bozanske istine.

Biblijski stav po pitanju vere i isceljenja je taj, da covek jedino u dodiru sa Bogom moze biti potpuno fizicki i duhovno zdrav, ali se u tom cilju postavljaju jasno odredjeni uslovi, a to je vera u Boga, i poslusnost negovoj volji i njegovim zapovestima.
Da bi neko mogao dobiti isceljenje on mora ispuniti ove uslove, u suprotnom sva cuda koja se desavaju van ovoga mogu se staviti pod znak pitanja.

Osim toga, svako isceljenje ima svrhu da izleci ne samo telo, vec i da donese duhovno isceljenje i ucvrsti covekovu zajednicu sa Bogom u istini.

Sam Gospod Isus je uvek kao uslov isceljenja postavljao veru.

"И одговарајући један од народа рече: Учитељу! Доведох к Теби сина свог у коме је дух неми.
И сваки пут кад га ухвати ломи га, и пену баца и шкргуће зубима; и суши се. И рекох ученицима Твојим да га истерају; и не могоше.

А Он одговарајући му рече: О роде неверни! Докле ћу с вама бити? Докле ћу вас трпети? Доведите га к мени.
И доведоше га к Њему; и кад Га виде одмах га дух стаде ломити; и паднувши на земљу ваљаше се бацајући пену.
И упита оца његовог: Колико има времена како му се то догодило? А он рече: Из детињства.

И много пута баца га у ватру и у воду да га погуби; него ако шта можеш помози нам, смилуј се на нас.
А Исус рече му: Ако можеш веровати: све је могуће ономе који верује.
И одмах повикавши отац детињи са сузама говораше: Верујем, Господе! Помози мом неверју.

А Исус видећи да се стиче народ, запрети духу нечистом говорећи му: Душе неми и глуви! Ја ти заповедам, изађи из њега и више не улази у њега.

И повикавши и изломивши га врло изађе; и учини се као мртав тако да многи говораху: Умре.
А Исус узевши га за руку подиже га: и уста" ( Marko 9. 17 - 27 )

Takodje, sto se tice molitve, Bozja rec na drugom mestu napominje:

"Da sam vidio u srcu svom bezakonje, ne bi me uslišio Gospod" ( psalam 66. 18 )

Izraz "BEZAKONJE" u kontekstu biblije oznacava poslusnost Bozjim zapovestima - u novom zavetu HAMATIJA ANOMIJA.

Dakle, sve natprirodne pojave, pa i isceljenje kao takvo, mora se sagledavati u kontekstu biblijske istine i iskustva samog coveka koji upoznaje ovu istinu i dozivljava je kroz licnu zajednicu sa Bogom.
Bez ovoga niko nije siguran koja sila deluje u njegovom zivotu, da li Bozanska, ili sila Bozjeg neprijatelja sotone.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top