nadogradnja windows xp2

Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
38
zdravo svima.hteo bih da promenim izgled windowsa posto mi je vec dosadio,novim ikonicama,task barom i td.takodje, hteo bih da ne opteretim sistem,da mi komjuter ne usporava mnogo,da nema bagove.
inace,imam intel pentium 4 CPU 1.70 GHz . 512 Mb of Ram. imam windows service pack 2.
jos bih hto da pitam za programe last xp v14 ili v17 , a i za vista transformation pack.
ipak se je ne razumem bas najbolje u kompjutere pa bih hteo da cujem neko iskusno misljenje.

hvala na citanju
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ako hoces moderniji izgled najbolje ti je da instaliras windows 7
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Uzmi neki transformation pack i dobiš sve u paketu.Možeš i skidati teme, ima ih milion, samo proguglaj malo.
Instalaciju winows 7 na konfiguraciju kakva je na tvom kompu ne preporučujem (512 mb rama), jer će ga preopteretiti čak i
ona asusova netbook verzija
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Moze instalirati windows 7 gamer edition za nju nije potrebno puno rama cini mi se.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne treba mu win7 na takvom kompu uopste, nek prica ko sta hoce, bila to gamer edition ili neka druga, neka, bolje da ne stavlja. druga stvar, da ga ubrzas cisto sumnjam jer ti je konfiguracija losa totalno tako i da promijenis samo ce sporije raditi komp. npr teme, vuku dosta rama, previse popune page file. ako mislis ubrzati komp onda nadji nekog ko zna cackati po procesima i nek ti lijepo pogasi sve nepotrebne tako da procesor moze normalno raditi, ako nemas koga onda cu ti ja pomoci, ici cemo korak po korak. sto se tice win last xp v14 i v17 nisam ih isprobao, u principu svi su isti tako da ti to ne znaci nesto puno, pogotovo tebi koji se slabo razumije u komp
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Evo ti skini ovaj transformation pack i instaliraj , ja sam ga puno koristio, sad imam win 7 pa mi ne treba, na toj konfiguraciji teško će ti ići win 7


Kod:
http://hotfile.com/dl/13850938/8e97d67/Seven_Remix_XP.rar.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Nema drivera u win7 za tvoju mashinu, odnosno za MB, dosta je star racunar, u doba zacetka XP SP1, tako da mozes probati, ali ne verujem da ce lepo funkcionisati
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2010
Poruka
2
Izvinjavam se sto smetam ali imam original XP ali posto nece da cita CD-ove koji nisu original,da gledam filomove on line,bilo sta skidam zelim da ga izbrisem tu nastaje problem,ubacim CD krenem reinstalaciju i uvek me vrati da moram da ubacim XP original koji sam instalirao jednostavno ne da mi da ga reinstaliram,ako neko zna POMOGNITE
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Moras uraditi format HDD-a, da bi nastavio instalaciju, jer na repair mozes ici samo ako je isti XP koji je na CD i HDD.
Naravno u BIOS-u namestis da ti First Boot bude CD-ROM (opcija Advanced, zavisno od BIOS-a i ploce))
 
Natrag
Top