Na sta zene padaju?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
bez brige prijateljice...poenta je shvacena..ko je hteo da je shavati..shvatio je ..ne vredi se nastavljati ..vazno je da mi znamo na sta padamo...a muskarci ce valjda skontati sta je nama bitno...jer pitanje je ,,na sta zene padaju,,mi smo rekle na sta..prema tome..:blum3:;)yes3
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Brut.sized.jpg
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Žene padaju na priču. Muškarac koji je elokventan, zanimljiv, šaljivdžija i koji se ne izvinjava zbog toga što je muškarac u pravom smislu te reči, e takav se naziva šmekerom i veoma je uspešan u osvajanju žena.

A sad, na šta žene padaju? Na ledja? ;) :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Zašto bi devojka/žena koja je sexipilno obučena i to joj dobro stoji tj. zna da nosi, patila od "nedostatka mozga" kako ti kažeš?

c c c c.....
Zato što ti Bog nikada ne "udeli" sve, negde mora da zakine! :lol:
Šala naravno, to je valjda "krst" koji takve žene moraju da nose, predrasude koje su stvorili neuspešni mušarci, "lek" za neuspeh...
Mada, često se takve kombinacije sreću u životu, kad nešto previše ističeš znači da želiš da prikriješ nedostatak nečega drugog. Čim na takav način skrećeš pažnju muškaraca, znači da možda ne znaš za neki drugi, prefinjeniji, kulturniji...
Znači-nema pravila! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
oni koji su mi pruzali sve ovo,nikada mi nisu bili interesantni...

Zato si tu ti da "balansiraš" i da ih upozoriš ako preteraju u tome. Slažem se, da puno romantike, pažnje i nežnosti mogu da dosade i da "ugnjave". Iz ličnog iskustva kažem, da je najbolje pronaći neku "sredinu" tj. dečka koji će romantiku, pažnju, nežnost i još puno toga, davati svakoga dana u malim dozama, tako da nikada ne može doći do prezasićenosti. yes3
 
Natrag
Top