Na sta ste poslednje pomislili?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim se kojom bojom sve da ofarbam jajca,mislim se da nešto ne zaboravim da ponesem u divljinu, mislim šta da obučem a šta ću da svučem, mislim se opet mnogo mislim a to nemam baš običaj da radim pa se mislim da nije previše misli odjednom :( preforsiraću se :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sto se mene tice, recicu ti naknadno jer mi vec dugujes jedno barenje. A ne ide da se farba ako nisu prethodno dobro obarena.
Zato, bez zurbe, molim yes3..(ovo kao tvoj a moj citat ili moj a tvoj citat još uvek je tajna :()

Uvek jajca farbam na Veliki petak tako da imaš fore do sutra ujutru da mi javiš u koju boju tvoja da ofarbam :roll:
Nemoj posle nije ta nijansa plave..crvene.. nego ova i bla bla posle je kasno :)(ovo kao moj odgovor a nije više tajna)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Sto se mene tice, recicu ti naknadno jer mi vec dugujes jedno barenje. A ne ide da se farba ako nisu prethodno dobro obarena.
Zato, bez zurbe, molim yes3..(ovo kao tvoj a moj citat ili moj a tvoj citat još uvek je tajna :()

Uvek jajca farbam na Veliki petak tako da imaš fore do sutra ujutru da mi javiš u koju boju tvoja da ofarbam :roll:
Nemoj posle nije ta nijansa plave..crvene.. nego ova i bla bla posle je kasno :)(ovo kao moj odgovor a nije više tajna)

U jbt, al' ti umes da zbunis coveka :???:

:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Na neostvarene snove ...
Na promasene vizije ...
Na baceno vreme ...
Na pogresne aluzije ...
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Kako neki ljudi stvarno nemaju srama. Pa čak i Uskršnju čestitku uneređuju svojim"razmišljanjima".

Sreća, pa nismo čuli u kakvoj stolici danas sjede.;)
 
Natrag
Top