Na skijalištu u Koloradu dozvoljen džoint

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Na skijalištu u Koloradu dozvoljen džoint

05. 01. 2010 14:55

Skijalište "Breckenridge" u Koloradu došlo je na novu granicu turističke pristupačnosti jer dopušta pušenje marihuane.


marihuana.jpg


Tako je taj gradić, koji često posećuju britanski turisti, drugi u Americi koji dopušta konzumiranje lakih droga. Jedina barijera je starosna granica jer morate da imate najmanje 21 godinu.
Skijalište je tako vrlo brzo došlo na glas kao pravo mesto za odmor i dobar noćni život, a osim marihuane, u hotelima možete da dobijete sav potreban pribor, od rizli do lula.
Iako je dopušteno pušenje, strogo je zabranjeno prodavanje i uzgajanje marihuane. Budući da je bilo nekoliko smrtnih nesreća na skijalištima, uvedena je zabrana pušenja marihuane na samim stazama.

Lepota i zdravlje


 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kad se zalepiš za neko drvo na stazi da te manje boli! Na većim kosinama dozvoljeno je i šmrkanje koke! :lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Kad se zalepiš za neko drvo na stazi da te manje boli! Na većim kosinama dozvoljeno je i šmrkanje koke! :lol:

Jeste, kad se zalepiš za drvo onda si k'o Patak Dača u Holivudu. Sve zvezde vidiš! U našem slučaju, video bi zvezde "Grand"-a, a to bi onda već bio "loš trip". :lol:
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
pre par dana sam pogledala neki klip kako je neki mladić nastradao (skakao sa neke platforme u more) ništa gore u životu nisam pogledala glava mu se uzduž prepolovila nekako su ga držali u životu tri dana; bio je "naduvan" i kad sam ovo ovde videla nisam mogla da verujem, ma zabraniće oni ovo kolko već sledeće sezone
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
pre par dana sam pogledala neki klip kako je neki mladić nastradao (skakao sa neke platforme u more) ništa gore u životu nisam pogledala glava mu se uzduž prepolovila nekako su ga držali u životu tri dana; bio je "naduvan" i kad sam ovo ovde videla nisam mogla da verujem, ma zabraniće oni ovo kolko već sledeće sezone

Gledao sam i ja, stvarno strašno

A za Kolorado, ako se pita Bode Miler najbolji američki skijaš, neće nikad zabraniti :)
 
Natrag
Top