Na pusto ostrvo ne bi krenuo/la bez....

Na pusto ostrvo ne bih krenuo/la bez...

  • Kompjutera :roll:

    Votes: 31 27,4%
  • Partnera :girl_in_love:

    Votes: 53 46,9%
  • 3 kile krompira :vorred:

    Votes: 10 8,8%
  • Alan Forda :?

    Votes: 1 0,9%
  • Šminke :flirt:

    Votes: 1 0,9%
  • Gaća whistle

    Votes: 6 5,3%
  • Smešnih cigara :drag:

    Votes: 8 7,1%
  • Kućnog ljubimca :dog:

    Votes: 3 2,7%

  • Total voters
    113
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
pitljiva mojne mi uleces u konverzaciju :acute:

@igortehno

ne bi se odmorio vec umorio :blush: ;) .... ma ne moramo cekat upravu si ... ajmo :blum3:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
ne bi se odmorio vec umorio :blush: ;) .... ma ne moramo cekat upravu si ... ajmo :blum3:

Sad ko bi se umorio, nije vazno... Ja znam da ja ne bih... :acute: a hajmo evo ja sada krecem iz Doboja prema tebi..;)
Pojam pusto ostrvo je zapravo imaginacija i zelja svakog od nas je da bar jednom u zivotu pobegne na pusto ostrvo bez obzira sto bi tamo crko od gladi i zedji.
yes3

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Auuuuuuuuu ala si ti dvosmislen, trosmislen. Jos samo da uhvatite ritam :lol:

Zapravo za one koji razumiju ta recenica ima samo jedno znacenje, sad kako za koga, svako to moze protumacit na drugaciji nacin.. ali napisana je Crnki a znam da je to ona protumacila na onaj nacin na koji sam ja to i htjeo...yes3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ti dodzes kod mene i onda cemo zamisljati da smo na pustom ostrvu :yea: :girl_haha:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
ti dodzes kod mene i onda cemo zamisljati da smo na pustom ostrvu :yea: :girl_haha:

A jel, pa ja idem... ali kako da te nadjem... :give_rose: pa ja bih ipak da te vodim na pusto ostrvo ili barem na neko ostrvo... a nadam se da kad krenemo ili kad se vratimo necu zavrsit ovakav :black eye: zbog necije ljubomore... :give_rose:
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Sad ko bi se umorio, nije vazno... Ja znam da ja ne bih... :acute: a hajmo evo ja sada krecem iz Doboja prema tebi..;)

bolje do tuš kabine.
cheesy.gif
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
A jel, pa ja idem... ali kako da te nadjem... :give_rose: pa ja bih ipak da te vodim na pusto ostrvo ili barem na neko ostrvo... a nadam se da kad krenemo ili kad se vratimo necu zavrsit ovakav :black eye: zbog necije ljubomore... :give_rose:
necu javno da ti reknem lokaciju :) ne brini ce smislimo neki dobar izgovor pa nece do toga doci :dntknw: ...

bolje do tuš kabine.
cheesy.gif
navaljali cikica :acute:
 
Natrag
Top