Na kolena bacila mnoge muškarce

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Na kolena bacila mnoge muškarce



Seksepilna manekenka Sanja Brnović, koja je preksinoć prešla prag poznate kuće na Košutnjaku, slovi za jednu od najfatalnijih žena bivše Jugoslavije. Iako je 2004. godine podelila titulu za „Elitovo” lice godine sa Danijelom Dimitrovskom, taj njen uspeh potpuno je bačen u drugi plan zbog činjenice da je na kolena bacila mnoge muškarce za kojima uzdišu žene širom sveta.


9204_sanja-brnovic02_f.jpg



U listi obožavatelja, koji su pokušali da osvoje srce mlade Kotoranke, nalazi se i reprezentativac Italije, fudbaler Masimo Ambrozini. Pričalo se da je ovaj prvotimac Milana na sve načine pokušavao da pridobije seksepilnu Crnogorku, koja je ostala imuna na njegova udvaranja. Ona je pak za to imala druge razloge. Iako nikada nije potvrdila, pričalo se da je tada bila u vezi sa crnogorskim fudbalerom Ilijom Spasojevićem.

Ambrozini svakako nije bio jedini muškarac koga je Sanja odbila. Naime, uspešnoj manekenki pokušao je da priđe i saudijski princ Faris al Said, koji ju je čak i zaprosio, ali je ona rekla „ne”. Sanju su povezivali i sa poznatim košarkašem Nikolom Pekovićem, ali i sa Nebojšom Karićem, sinom Bogoljuba Karića.

Sanja očigledno ne može da živi od udvarača, a prošlog leta joj je dok je bila na odmoru u francuskom letovalištu Sen Trope, prišao Leni Kravic. Svetski poznat rok pevač sam je inicirao njihovo upoznavanje, što je Sanja potvrdila u jednom intervjuu.

- Leni je bio taj koji je inicirao upoznavanje, što me je zbunilo. Pričao mi je o utiscima koje nosi s koncerata održanih na Jazu i u Beogradu, gde su mu se posebno dopale naše devojke. Predložio mi je i saradnju! Mogu vam samo reći da je reč o nečemu velikom i interesantnom - ispričala kroz smeh atraktivna manekenka.

Sanja je rođena 1988. godine u Prčnju. Nakon što je 2004. godine zajedno sa Danijelom Dimitrovskom pobedila na „Elitovom” izboru, otvorila su joj se vrata uspeha. Najaktivnija je u Italiji, gde trenutno živi, a radila je revije za „Armani”, „Versaće”, te se slikala za prestižne magazine „Mari Kler” i „El”. Okušala se i kao voditeljka emisije „City” na TV „Pink”.

Iako, očigledno, sa lakoćom osvaja jači pol, Sanja trenutno nema dečka i kaže da nedostatak muškaraca najbolje leči kupovinom šarenih cipelica.


Izvor: Blic/M.Radojković
 
Natrag
Top