Muškarac s najvećim grudima na svijetu

Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
113
Muškarac s najvećim grudima na svijetu

zslika.php
Farmer iz Kine nekoliko godina bori se s neobičnim i neugodnim problemom. Iz neobjašnjivog razloga, narasle su mu grudi na kojima bi mu pozavidjele mnoge žene, a liječnici mu ni danas ne mogu pomoći.
---
Kineski farmer Feng Guo već nekoliko godina odlazi od bolnice do bolnice tražeći pomoć kako bi pronašao način da odstrani ogromne grudi.

Liječnici još nisu pronašli razlog abnormalnom rastu grudi niti rješenje kako bi mu pomogli.

"Prije desetak godina grudi su mi počele rasti. S obzirom da sam farmer i da sam radio teške i zahtjevne poslove nisam mnogo pažnje pridodavao tome jer sam mislio da je riječ o mišićima. No u posljednjih nekoliko godina moje grudi su sve veće i veće zbog čega sam potražio liječničku pomoć", izjavio je nesretni Feng Guo.

Feng je očajan jer njegove grudi ne prestaju rasti, a njegove sumnje da mu liječnici ne žele pomoći sve su čvršće, jer smatra da ga smatraju medicinskim fenomenom.

"Guo je muškarac u svakom pogledu ukoliko izuzmemo njegove ogromne grudi. Radili smo niz testova i pretraga i nismo ništa pronašli u njegovoj krvi. Pretpostavljamo da se radi o masnom tkivu“, kazala je liječnica Zhang Lilan dodajući kako se zasigurno ne radi o tumoru", prenosi The Sun.


Izvor: netPortal
 
Natrag
Top