Muškarac izigravao mladu zarad miraza

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Muškarac izigravao mladu zarad miraza

11. maj 2010. 12:59 > 13:00

Domišljatom Kinezu je čak četiri puta pošlo za rukom da se se uda kao žena i pobegne sa novcem dobijenim u "miraz".
v169410p0.jpg


Vang Mou ima samo 18 godina, ali i četiri braka i prvu krivičnu prijavu jer je od mladoženja uzimao novac da bi sa njima stao na ludi kamen.

"Mršav sam i veoma 'nežne' konstitucije pa ljudi često, na prvi pogled, pomisle da sam žena", rekao je Vang policiji.


Vang se prvi put "udao" kada ga je za 500 funti prodala jedna žena koja mu je obećala posao.


"Prevarila me, ali ja sam uspeo da pobegnem. Tada sam video da bi na isti način mogao da zarađujem."


Uz pomoć jednog prijatelja, Vang "se prodao" izvesnom gospodinu Liu, koji ga je platio 1.000 funti.


Prve bračne noći Kinez je pobegao i sa "poslovnim partnerom" podelio novac. Onda je našao novu mušteriju, gospodina Zanga, koji je takođe svoju "buduću suprugu" platio 1.000 funti. Vang je opet pobegao...


Međutim, već narednog dana uhvatila ga je jedna žena i prijavila policiji kada je otkrila da je on u stvari muškarac koji se izdaje za ženu.


U policijsku stanicu priveden je u ružičastoj haljini, spreman za novo venčanje.


(MONDO)





 
Natrag
Top