Murinjo: "Biće Čelzi prvak Evrope...sledeće godine"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Murinjo: "Biće Čelzi prvak Evrope...sledeće godine"

Portugalac izrekao niz komplimenata na račun Džona Terija, ali kaže da će Inter zaustaviti Čelsi u Ligi Šampiona.
murinjo-velika5551020090817062022.jpg
Žoze Murinjo je podržao jednog od svojih miljenika, Džona Terija, koji prolazi kroz težak period.


„Imao sam sreću da osvojim nekoliko trofeja sa najboljim kapitenom koga sam trenirao, Džonom Terijem. Takav igrač i lider je pravi blago“, rekao je Portugalac.

Njegov tim će za desetak dana dočekati „plavce“ u Ligi Šampiona, a Murinjo nije sentimentalan.

„Želim im da osvoje Ligu Šampiona, ali sledeće godine. Uvek se trudim da moj aktuelni tim bude najbolji. Jedini način da se potvrdite u fudbalu je da stalno pobeđujete, što ja i činim“, „skroman“ je Murinjo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Volim njegove izjave,iako nisam navijac Intera,covek je genijalac u svakom smislu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Jel zna neko kad igra Inter,izgleda da ne igra sutra,ovo neki novi sistem takmicenja?
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Igra ja mislim sledeće nedelje u sredu. Tačno je da su malo izmenili sistem odigravanja, tako da se sada igra 2 nedelje po 4 utakmice (2 u utorak, 2 u sredu) kao i revanši. Tako da ćemo sada češće gledati Ligu Šampiona :)
 
Natrag
Top