Multiplejer igre

Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
2
Shavtam da se ovde prica i o drugim multiplayer zanrovima sem FPS, pa cu navesti vise igara koje sam igrao ili igram u multi.

Free:
Combat Arms (prepuna cheatera, ne vredi igrati, i ako je igra obecavala mnogo na pocetku)
A.V.A.
Battlefield Heroes
Need For Speed: World
Alien Swarm (free na Steam-u, co-op)
Insurgency (free Source mod)

Originali:
Battlefield BC2
Battlefield 2
COD: WAW
DOD: Source
Unreal (sve)
Frontlines: Fuel of war
Company of Heroes

Narodne verzije koje rade u multi
TOCA3
GRID
Borderlands (co-op)
Operation Flashpoint 2 (co-op)
... i jos gomila koje sam igrao preko Hamachi-ja ili Gameranger-a
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
1
 
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruka
1
Jedan od najaktivnijih novih servera kod nas Rutevac-Gaming [Public|Alpha]
178.63.20.199:27027
Uzivajte u igri :)
Za forum kliknite ovde Rutevac Gaming
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Proslo je dosta vremena pa je dosla i nova lista i kratki opis!

Counter Strike - Igram ponekad ali vrlo malo. Mod za HL...
Minecraft - Izuzetno dobra igra, koja potice od samo jednog kreatora. Cilj u igri je preziveti. Danju morate da napravite neko skloniste a nocu da ostanete u njemu. U igri se nalazi 77 blokova. Prava sandbox igra, koja bas pokazuje kakve bi one trebale da budu!
Portal 2 - Igram co-op sa nekim ortakom. Veoma zanimljiva mozgalica. Valve...
Legue of Legends - Free to play igra. Ista je kao dota samo sto je grafike bolja... I ima novih heroja.
World of Tanks - Free to play igra. Neznam bas mnogo o njoj jer sam skoro poceo da je igram...
World of Warcraft - Definitno najbolja MMORPG igra... Ako planitare da je igrate punim pogonom (tj. ne na piratskim serevrima. Sto je puno bolje!) Moracete da odvojite dosta para. Jer nije dovoljno kupiti original ( I to morate da kupite sva 4 dela) vec morate i placati svakog meseca po 10 evra.


To je bilo to od mene, za sada... A verovatno cu isprobati jos neku vrlo brzo...
 
Natrag
Top