Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

mu_min pita...

• Začetnik teme mu min
  • Datum pokretanja
M

mu min

Član
Srdačan pozdrav svim forumašima i kolegama pravnicima, kako studentima, tako i diplomiranim.

Interesuju me sljedeće stvari,

1 - Prva je vezana za postdiplomski studij iz oblasti sportsko pravo. Ovo pitanje postavljam svima iz BiH, Srbije i Hrvatske. Koliko mi je poznato ni na jednom državnom univerzitetu u BiH ne postoji postdiplomski studij iz ove oblasti, a da li postoji na nekom privatnom? U isto vrijeme, interesuje me na kojim univerzitetima u Srbiji i Hrvatskoj postoji odsjek za postdiplomski studij za ovu katedru?

2 - Da li neko ima neki kvalitetan pravni riječnik u PDF-u, ukoliko ima molim da ga postavi?

3 - Da li neko ima neki kvalitetan priručnik ili knjigu u PDF-u iz oblasti retorike (odnosno, govorništva), ili bilo kakvu kvalitetniju knjigu sa materijom vezanom za pravilno izgovaranje, akcentovanje riječi, tečan govor, i sl...? Ukoliko ima, molim da je (ih) postavi.

Srdačan pozdrav!