Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

mu_min pita...

• Začetnik teme mu min
  • Datum pokretanja
M

mu min

Član
Srdačan pozdrav svim forumašima i kolegama pravnicima, kako studentima, tako i diplomiranim.

Interesuju me sljedeće stvari,

1 - Prva je vezana za postdiplomski studij iz oblasti sportsko pravo. Ovo pitanje postavljam svima iz BiH, Srbije i Hrvatske. Koliko mi je poznato ni na jednom državnom univerzitetu u BiH ne postoji postdiplomski studij iz ove oblasti, a da li postoji na nekom privatnom? U isto vrijeme, interesuje me na kojim univerzitetima u Srbiji i Hrvatskoj postoji odsjek za postdiplomski studij za ovu katedru?

2 - Da li neko ima neki kvalitetan pravni riječnik u PDF-u, ukoliko ima molim da ga postavi?

3 - Da li neko ima neki kvalitetan priručnik ili knjigu u PDF-u iz oblasti retorike (odnosno, govorništva), ili bilo kakvu kvalitetniju knjigu sa materijom vezanom za pravilno izgovaranje, akcentovanje riječi, tečan govor, i sl...? Ukoliko ima, molim da je (ih) postavi.

Srdačan pozdrav!