Mršavite uz poznate

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
25. 01. 2010 PRESS

Mršavite uz poznate

Da bi ostala vitka Kameron Dijaz surfuje, Kejt Hadson vozi kanu i bicikl, Bijonse Nouls diže tegove uz muziku, a Džesika Alba trenira boks i planinarenje

lajf.jpg



Za vitku liniju brojnih poznatih dama, pored ishrane, bitna je i vežba. Mnoge od njih priznaju da upravo zahvaljujući tome što redovno vežbaju, izgledaju savršeno gde god da se pojave. I dok neke skidaju kilograme klasičnim vežbama, poput dizanja tegova, aerobika i džoginga, ima i onih koje mršave baveći se boksom, vozeći kanu ili bicikl.

1. Džesika Alba oduvek poznata po dobroj figuri. Pre trudnoće je radila samo trbušnjake, sklekove, čučnjeve i kardio-vežbe, a da bi skinula višak kilograma posle porođaja, u dnevnu fitnes rutinu ubacila je planinarenje i boks. Ipak priznaje da nije fanatik:
- Trčanje je patnja. Briga me što drugi kažu da je zabavno - kaže lepa glumica.
2. Dženifer Aniston najviše voli trčanje u kombinaciji s izbalansiranom ishranom, a vežba uvek ujutro jer veruje da joj vežba tada najviše koristi i razbuđuje organizam. Rano ujutru, u 5.30, i to u društvu supruga vežba i prva dama Amerike Mišel Obama, a ovo vreme za vežbu najviše voli i starleta Kim Kardašijan, koja je pronašla i savršen način koji joj pomaže da se motiviše.
- Spavam u trenerci kako bih se naterala da se dignem u šest ujutro i započnem s vežbanjem. To me tera na akciju i štedi mi vreme - napisala je Kim nedavno na svom profilu na „Tviteru". Koliko god bilo čudno, čini se da pomaže, pa je Kim nedavno smršala čak 18 kilograma i tako završila na naslovnici časopisa „OK".
3. Bijonse Nouls ženstvenu figuru održava vežbanjem s tegovima, plesom i čučnjevima.
- Važno mi je da izgledam kao žena i osećam se kao žena, a najbolji način da to uradim jeste da vežbam uz muziku. Pustim sebi neku pesmu koja mi je zaista draga i sve vreme njenog trajanja dižem tegove od tri kilograma - ispričala je seksepilna pevačica.

lajf1.jpg


4. Kejt Hadson voli „avanturističke" sportove, a najdraži su joj trčanje na duge staze, vožnja kanuom i biciklizam. Njen trening sastoji se od 45-60 minuta kardio-vežbi i vežbi istezanja.
5. Kameron Dijaz, je još jedna plavokosa lepotica, koja na neobičan način održava svoju figuru - surfovanjem, dok glumica i pevačica Džesika Simpson praktikuje trbušni ples.
6. Hajden Panetijer nije toliko opsednuta vežbom. Voli pokretnu traku i pilates, a tvrdi kako joj gust raspored ne omogućava redovno vežbanje.
- Budući da ne stignem da vežbam posle snimanja, to činim dok je snimanje u toku, pa se trudim da sama odradim zahtevne scene - izjavila je nova tinejdž zvezda.
7. Keti Peri ostaje vitka tako što preskače vijaču.
- Mrzim vežbanje, ali zato obožavam skakanje preko užeta. Tu barem postoji ritam, to je poput plesa. Izgledam kao Roki kada preskačem vijaču - rekla je Keti.
 
Natrag
Top