MrMC media center?

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pozdrav, da pitam dal mozda postoji verzija MrMC-ja, da se moze na njega instalirati standardni kodi adoni? nisam previse zadovoljan sa kodi 17.6 ili 18 na mom philips android televizoru....SPMC je radio savrseno ali on se vise ne azurira...posto ja MrMC pravio covek koji je napravio SPMC, ne sumnjam da ne bi radio savrseno....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
da pokusam ponovo...dal se moze dobiti MrMc koji ima podrsku za instalaciju kodi adone? mozda neka zna to prepraviti ako vec ne postoji?

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
498
Eh to nisam procitao. Onda nista sigurno se moze to odradit, ali oduzima dosta vremena.
Pogledaj mozda ima jos nekih alternativa za android na freaktab forumu.
pozz
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
oni nemaju namjeru dodavati podrzku za kodi adone....to bi trebao neko drugi da uradi...neko ko se u to razumije i da ima zelju da prepravi to....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
Oni su gotovo ceo kod napisali iz pocetka bas zato da se ne bi mogli dodavati addoni. Zato ta aplikacija postoji na Amazon store-u.
Inace, sta ce ti bas MrMC?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Oni su gotovo ceo kod napisali iz pocetka bas zato da se ne bi mogli dodavati addoni. Zato ta aplikacija postoji na Amazon store-u.
Inace, sta ce ti bas MrMC?
MrMc radi bolje na android televizorima nego Kodi....testirano i proverjeno....samo SPMC radi jos tako dobro...ali tu je problem jer nece biti vise update i jednom ce adoni prestati raditi....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Koji android TV je u pitanju?
ma televizor nije neki visoki rang....u pitanju je godinu dana star tv Philips 43PUS6412....najvise imam problem sa americkim live kanalima sa 59940 FPS....slika trza dosta i negledljivo je....pricam za kodi player....sa SPMC tih problema nema...verovatno bi i MrMc radio ok posto je to pravljeno najvise za android....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk
 
Natrag
Top