Mozilla Firefox

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Eeee pa lose mislis.Mozilla je sinoc apdejtovana sa Microsoftovog sajta i to automatcki.a ti da ti ne bi otisao AV preskoci moje postove,za svaki slucaj(bez uvrede nisam mislio nista lose).Puno postovanje prema tebi.
Ma sto se mene tice nije nikakav problem, moram ja vrlo cesto zbog drugih da proverim po neku sumnjivu adresu, navikao da se borim sa takvim adresama :D Samo sam izneo cinjenicu. Zato mi je predlog koji sam izneo izgledao kao logicno moguce resenje. U svakom slucaju cenim zelju da pomognes drugome nije mi bila namera da uvredim ili tako nesto. :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ma sto se mene tice nije nikakav problem, moram ja vrlo cesto zbog drugih da proverim po neku sumnjivu adresu, navikao da se borim sa takvim adresama :D Samo sam izneo cinjenicu. Zato mi je predlog koji sam izneo izgledao kao logicno moguce resenje. U svakom slucaju cenim zelju da pomognes drugome nije mi bila namera da uvredim ili tako nesto. :)
Imam onaj stari programcic za desni klik"Pica View" i kad god nekom predlozim nesto i sam to skinem i onda desnim klikom posto imam zbog tog programa antivirus,proverim taj program i onda prosledim.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Od kako sam presao na zadnju verziju 43.0

Neradi vise od pola Add-onsa koje sam koristio i nervira me sto su blokirali i sto ogranicavaju koriscenje dodataka.

Da bi vam proradili dodatci -Add-ons-i koje ste ranije mogli da koristite a sad su vam blokirani i nerade,nisu u funkciji uraditi sledece.

Otvoriti Mozillu u address bar ukucati ili nalepiti
Kod:
about:config
Click “I’ll be careful, I promise!” button

U Search prozoru ukucati ili nalepiti
Kod:
xpinstall.signatures.required

Kod mene je bilo na samom kraju true uradio dupli klik i dobio false sacuvao izasao iz Mozille .

Ponovo je pokrenuo i proradili svi dodatci koji su bili blokirani.
 
Natrag
Top