Mozila Firefox problem

Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
Imam problem sa mozilom non stop mi se gasi, tj pojavi se
2ntydj4.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Pogledaj u Control Panel/Aministrative Tools/Event Viewer/Applications, vidi koje greske izbacuje za firefox i vidi Events ID i Source.
Pa napisi ovde da probamo da resimo, ili jednostavno probaj da instaliras drugu verziju.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
A problem resava reinstalacija najlakse i veoma brzo
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
Problem je u tome sto se i nakon reinstalacija javlja isti problem

Pogledaj u Control Panel/Aministrative Tools/Event Viewer/Applications, vidi koje greske izbacuje za firefox i vidi Events ID i Source.
Pa napisi ovde da probamo da resimo, ili jednostavno probaj da instaliras drugu verziju.

brate ima mali milion evo vidi sliku
210mxhx.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Pa otvori te crvene, gde pise Application Error i prepisi iz njega i postuj ovde Event ID i Source.
Vidi koju gresku pravi i te zute, pa prepisi u post, da probamo resiti, otvri od obe po jednu, ne moras sve, jer su sve iste za jednu aplikaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Kako vidim instalirao si Office 2003 ili 2007, on ti pravi ove dve donje greske, jer si ga najverovatnije instalirao preko administratora, a ovaj prvi log moze biti i zbog Anti-Virusa, koji AV?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
office 2007 i AVG

pa sta sad da radim?


Znao sam, AVG ti pravi problem, zato sam te i pitao...
Obrisi AVG i instaliraj neki drugi AV npr, ESET Smart Internet Security, Avira, Avast Professional, imas ih na forumu.
A Office reinstaliraj ponovo, tako da ne dopustis da ide preko administratora (Run As Administrator) kada budes licencirao.
Office pravi problem sa WMI, odnosno sa instrukcijama internet servisa systema i provajdera, odnosno logovima na prijavi za server, zato sto preko administratora nije zasticen Windows i zato pravi violaciju.
Skini ga sa CD-a, na HDD i raspakuj u direktorijum, bez promene log-a.
Prvo obrisi AVG, restartuj racunar, pa javi ima li promena sa firefox-om?
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
trebalo bi da je resen problem.........malo sam se izivljavao sad na mozzilu firefox i radi........nego da te pitam kako si znao da je u tome problem?

Hvala!!!!
 
Natrag
Top