montezovanje youtuba...

Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
poz svima
Nov sam na forumu.
Interesuje me ovako, kako bi to objasnio...
Pitanje je u vezi unovcavanja youtuba. Naravno nudi mi opciju prvo kroz adseense, a adseense mora se imati sajt a ja nemam.

pa me interesuje koji drugi youtub partneri (valjda je adsense to il sl)
mogu da se koriste za youtube? unovcavanje video snimaka?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nadam se da znas engleski.
Upisi u gugle

[hl]youtube partners list[/hl]

..samo bolje da si postavio pitanje u sekciji marketing,
ruku na srce ni onde nema neka guzva, pa ce ovo morati da otkrijes na svoje.
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Imam ih dosta. Otprilke, recimo da taj broj prelazi 5 000.
Koliko prosecno se zaradi?
Sad ne mislim na nekog ko za svaki video dobije po koji milion pregleda.
Vec prosecan korisnik koliko zaradi od yt mesecno?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
lolitasli, slusaj sta ti Komsija76 kaze i prati njegove savete. On je napravio kucu od zarade sa yuoutube. Prvog meseca je kupio cement za temelj, sledeceg gvozdje, pa posle cigle i napravio kucu cetvrtog meseca. I posle se je ozenio, te je mladu preko praga preneo. Znaci strasno se moze zaradi do te mere da ispred kuce posle moze da napravis sletiste za helikopter, zatim bazen sa solariumom i dodatni trezor za novac. Takodje pocni da se kockas, ako hoces jos jednu kucu da napravis paralelno sa ovom usled dvostrukog priliva posteno zaradjenog kapitala.
Evo i ja sam se napalio ovim mojim govorom i pocinjem sa radom u ponoc, plus sto cu ja kao dodatnu opciju zarade da uvrstim i Bitcoin rudarenje, samo cekam da mi on da preporuku za neku dobru graficku karticu. Evo ja sam nabavio i licnog sofera da me vozi po gradu, do sada mu dugujem 100 hiljada, ali kad se obogatim placam mu sve i plus cu ga castim.
Ti kasnije javi kako se situacija razvija sa klipovima, a i nabaci link da vidimo radi aplauza.
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Da da moze daxse zaradi mozes i kupiti i avion i sve.
Ali sta to meni vredi kada imam krsenje autorskih prava, znaci kanal mi ima dobar status. Ali to krsenje se vidi kads se udje u onaj video menager.

E sad, kako da ja zaradim izuzev krsenja autorskih prava?
31 video snimak.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jedino da povuces snimke koji su nevaldni ili da ih modifikujes do neprepoznatljivosti, pa da izgledaju kao inovacija. Recimo upotrebis stos da video prebacis u crtani film i posto to vec ne postoji ti ne krsis prava, jer su svi ucesnici u filmu puka slucajnost(modifikovani)

Mora izmislis nesto, nabavi dobru kemeru i kreni da snimas strahote po gradu i to ne krsi autorska prava posto si ti originalni snimatelj. Zatim uz upotrebu raznih softwera za video, dodas efekte, sebe kao spikera i slicni trikovi. Inace fora da skupljas tudji videi i da ih seckas i nastavljas ce uvek da krsi autorska prava, jer ce originalni autor da pozna svoj rad i prijavi te.
Kameru u ruke, nabavi mini radio stanicu za pracenje hitnih kanala i pripremi kola. I sad kako sedis u kolima listaj milicijske frekfencije i kad cujes na radiju da je neko nekome prosipao mozak, odma kresni kola i pojavi se na licu mesta. Ako imas srece ce stignes bas na vreme dok les budu iznosili i uhvatis ga okom kamere i to je to. Postanes slavan i popularan.
Takodje moze da snimas i druge stvari, recimo drogiras kupuje drogu, fiksa se i pada u komu, a ti mu zumiras facu kamerom i kao nesto strucno komentarises. Ili recimo fora snimis sastanak sekte tokom orgije i nocne mise uz krv na groblju. Ovaj vid interaktivnog filma osim bogatstva i popularnosti donosi i bonuse u vidu mortal fanova tvog sajta, pa cak moze da se desi da dobijes poziv za rad u lokalnoj novinskoj agenciji, jel su tvoji snimci uvek svezi i neverovatno uzbudljivi.
Znaci ostatak je na tebi.
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Verujem da bih dobar bio :-D hahahahaha

a ozbiljno sada, zar nije nikako moguce da montizujem samo par video snimaka koji ne krse a.p?
Jer mi se ne brisu, imam ih godinama! i poprilican broj pregleda
Kanal ima dobar status.
 
Natrag
Top