Molim za preporuku

Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Rijesio sam da mjenjam komp,e sad kad sam se poceo raspitivati o cijenama i ostalom pitaju me da li me zanimaju sff ili tower kucista. Potrebno mi je za licnu,kucnu,upotrebu. Mozete li mi sad objasniti razliku i prakticnu primjenu. Ili mi mozete preporuciti neku konfiguraciju od 100-120KM. Naime,pratio sam neke na sledecem sajtu rb-computer.com . Hvala
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Rijesio sam da mjenjam komp,e sad kad sam se poceo raspitivati o cijenama i ostalom pitaju me da li me zanimaju sff ili tower kucista. Potrebno mi je za licnu,kucnu,upotrebu. Mozete li mi sad objasniti razliku i prakticnu primjenu. Ili mi mozete preporuciti neku konfiguraciju od 100-120KM. Naime,pratio sam neke na sledecem sajtu rb-computer.com . Hvala


Uzmi tower kućište jer ćeš lakše naći napojnu ako budeš morao da je mijenjaš...Ali za 100 maraka jarane ne možeš ništa dobro da kupiš...Što se tiče ovog sajta koji si gore pomenuo samo mogu da ti kažem da kod njih nije niko ostvario garanciju nakon 6 mjeseci...Na sve moguće načine će da te eskiviraju..Jedino je sreća što prodaju brand name računare koji se veoma rijetko i kvare...
 
Natrag
Top