Učlanjen(a)
25.01.2017
Poruka
6
IMAM DOBRU KONFIGURACIJU ALI BILO KOJU IGRU DA POKRENEM SECKA TOLIKO DA DOVODI DO LUDILA.
PROCESOR:INTEL CORE 2 QUAD 8300 25GHz
GRAFICKA:NVIDIA GFORCE GT420 2GB
4 GB RAM
WIN 7 ULTIMATE x64BIT

JOS JEDNOM MOLIM VAS DA MI POMOGNETE OKO OOVOGA AKO MOZETE.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa ili nisi neki drjveri ljudski instalirao, ili pak neki proces te ometa. Udji task manager pa pogledaj kad ne radis nista koji proces ti jede snagu racunara i sa koliko procenta, pa nam javi.

Takodje udji u display u podesavanja graficke kartice, pa je ojadi, odnosno stavi na perfomance.
Takodje ako imas aktivan antivirus, koji je uz to recimo Kasperski, onda zaboravi na igrice ma sta radio na racunaru.

Resenje
Provera procesa u Task manageru(Show processes from all users)
Staviti graficku na perfomance mod.
Proveriti da nije otkazala jedna memorija i koliko je zapravo aktivna od celokupne.
Proveriti brzinu harda.
Ugasiti automatski apdejt Windowsa na racunaru.
Ugasiti indexiranje na Winu.(tweakovati Win)
Otkaciti se sa neta i igrati bez antivirusa
Proveriti drajvere za graficku i znakove pitanja iz device managera.
Los wi-fi lag, takodje izaziva kocenje i td.
Ocistiti sistem sa CCleaner malo.
Skenirati na spijune i trojance.
Jbg, ...reinstalirati sistem.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
IMAM DOBRU KONFIGURACIJU ALI BILO KOJU IGRU DA POKRENEM SECKA TOLIKO DA DOVODI DO LUDILA.
PROCESOR:INTEL CORE 2 QUAD 8300 25GHz
GRAFICKA:NVIDIA GFORCE GT420 2GB
4 GB RAM
WIN 7 ULTIMATE x64BIT

JOS JEDNOM MOLIM VAS DA MI POMOGNETE OKO OOVOGA AKO MOZETE.

Nisam gejmer al' to definitivno nije dobra grafička ako misliš igrati/raditi nešto zahtjevnije. DirectX 11 na ovoj grafičkoj je šala, kao i ovih 2GB rama. Kupiš AMD Radeon HD 7770 i nema ludila.

Napiši šta igraš i na kojim detaljima da ljudi koji znaju vide šta pokušavaš pokrenuti.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako ti se to od skora desava na svakoj igri kao sto si opisao u prvom postu,
onda mu vrati unazad restore point za dve nedelje, pa vidi.
Ako si ga pak takvog doneo iz prodavnice, onda ga tamo i vrati.
Nadajmo se u tvom slucaju da ce restore da pomogne.
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Najdobro ako ti nije toliko vazno imati 64bit verziju, instalirati 32bit verziju. Onaj sa 64bit verziju, zahteva duplo ram za 32bit treba 2giga da bi radio normalno, dok za 64bit 4giga.Jos kad se ukluce sve one app, koje se podizu sa windowsom ode dosta ram. I jas sam imao takve zaebancije, odoh u radnju dokupim jos 4giga ram. Sad je sasvim druga prica.I da to je slaba graficka,no nema se uvjek love za novu-a isplati se ulozitu u kvalitetnu graficku.Ako jos ima na graficku izlez za hdmi to je ono prava graficka.
 
Učlanjen(a)
25.01.2017
Poruka
6
Pa ima ovo pip od graficke HDMI.
Ali EVO PRIMERA:instalirao sam nba 2k14*(UOPSTE NIJE TOLIKO ZAHTEVNA IGRA) i secka ubija,ne moze da se igra.Idem na system req.igrice i pokazuje mi da su performanse super.Moj drug na ovakvoj istoj grafi igra gtaV doduse na smanjenoj rezoluciji,a meni secka pip NBA 2k14.To nesto debelo nije u redu izgleda,a odradio sam win jutros sve najnovije drajvere sam ubacio i isti pip.NEMAM POJMA STA SE DESAVA...

Ovo su ocene nakon inst.novog sistema.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    182,7 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Pa ima ovo pip od graficke HDMI.
Ali EVO PRIMERA:instalirao sam nba 2k14*(UOPSTE NIJE TOLIKO ZAHTEVNA IGRA) i secka ubija,ne moze da se igra.Idem na system req.igrice i pokazuje mi da su performanse super.Moj drug na ovakvoj istoj grafi igra gtaV doduse na smanjenoj rezoluciji,a meni secka pip NBA 2k14.To nesto debelo nije u redu izgleda,a odradio sam win jutros sve najnovije drajvere sam ubacio i isti pip.NEMAM POJMA STA SE DESAVA...
Ovo sa pip to ti je upozorenje na recnik. Sledeci put pip nece biti.

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Idi desni klik na exe od igrice, pa properties i poteraj je da radi u Compatibility modu. Moguce je da opet nesto nisi instalirao kako treba, ali ako se vuce kao crv i secka kod svake igre mozda je i stvarno otisla. Ako ne kartica onda je nesto drugo na izdisaju, otvori to pa sve prekontrolisi i pritegni sve. Od misa i tastature do harda i graficke, sve spojeve zategni.
I izvrsi dijagnosu sto reko gore, teras me da se ponavljam i nisam se salio za hard. Ajd, ako ne znas odnesi ga u servis da ti rastegnu dzepove malo.
 
Natrag
Top