molim vas hitno....

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
hocu da kupim ovu konfiguraciu pa me zanima koliko vredi da znam i dali vredi kupovati konfiguracija je polovna i bez pratece opreme samo kuciste...hvala unapred...razmotricu svako misljenje...Dell optiplex 170l

Proizvođač :
Dell
Matična ploča:
Dell
Procesor:
Intel 2.4
Memorija:
512
Hard Disk:
60 giga
Grafička kartica:
Intel 128
Napajanje:
300
Uz uređaj ide:
Miš, Tastatura
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne znam za Srbiju al kod nas u Bosni bi bilo oko 75 eura, preko toga nema sanse
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sto kaze nemesis nema sanse vise od 75 eura . za 250 km ili 120 eura ovakvu konfu ti sastave u radnji i jos imas godinu garancije. inace mana broj jedan malo memorije , dva slaba napojna, tri mali kapacitet harda ,sad nisi naveo koji je intel , ako je celeron neuzimaj ni za zivu glavu.
po meni ti je bolje da ti neko na kretit uzme dobar komp pa otplacuj jedno godinu dana, a da ti pritom rata neprelazi 30 eura ili 60 km-ova u bosni. komp je pod garancijom i sta god da se desi nedo bog imas besplatan servis . a u ovu konfu sto si naveo ima jod dobrog ulaganja tako da ce ti doci skuplja pita nego tepsija.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Apsolutno poslusaj sta ti je napisao crysis,jedino ako daju dzabe.Kad se uzimaju takve stvari uvek izadje skuplja dara nego mera i nikad ali nikad to ne bude to
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Posto kazes da je bez pratece opreme, onda je po mom misljenju cena do max 50 evra (realno 35-40 evra) sasvim dovoljna, jer ipak je to stari Intel-ov socket 478 sa AGP slotom za grafiku, RAM je DDR400 ili 333MHz, dakle taj komp bi mogao lepo da ti posluzi za net, filmove, muziku, naravno, ako vec imas neki stari komp ili slicno (koji ima ispravnu RAM memoriju ili HDD da nadogradis), ili da ti neko doda jos jedan HDD od 80GB, naravno ako mu ne treba do 10 evra, onda moze za neko sekundarno skladistenje, naravno sve to uz XP SP3, pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Zavisi za šta ti treba računar...
Ako je za igrice onda ne valja...
Ako je za Word i ostale office programe i internet onda je ok....
 
Natrag
Top