molim pomoc za pdesavanje wifi-a za samsung S5230W

Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Danas sam kupio samsung S5230W i nikako ne mogu da mu podesim wifi:stupid:. Da li neko moze da mi objasni postupak korak po korak? Inace imam kablovski internet i wireless ruter preko koga mi je bezicno povezan laptop, sto znaci da imam dobru konekciju. Unapred zahvalan
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Pronalazi li ti koju bezicnu mrezu na telefonu?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Otvori pretrazivac(internet) pa idi u settings pa profiles onda trazi wi-fi.
Izaberi tvoju mrezu i ubaci sifru, ukoliko imas.
Auth type = WPA, encryption = TKIP, network key = sifru tvoje mreze, protocol = HTTP, Home URL = www.google.com,polje proxy ostavi prazno, linger = default, adhoc = off, .
Sacuvaj podesavanja i izadji.
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Rime hvala ti puno radi kao zmaj, ja se mlatio po nekim bezveze podesavanjima jer mi je uputstvo toliko glupo da je to cudo jedno. Bukvalno mi kaze idi u aplikacije tu i tu ukljuci wi-fi a posle si trljaj glavu. Znas li mozda da li postoji mogucnost da se skroz iskljuci T9
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Pogledaj u opcijama poruka, tebalo bi da postoji podesavanja za T9.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Rime hvala ti puno radi kao zmaj, ja se mlatio po nekim bezveze podesavanjima jer mi je uputstvo toliko glupo da je to cudo jedno. Bukvalno mi kaze idi u aplikacije tu i tu ukljuci wi-fi a posle si trljaj glavu. Znas li mozda da li postoji mogucnost da se skroz iskljuci T9

Pa kliknes hvala onda kad je pomogao :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Jeste u pravu si skroz sam smetnuo sa uma. Hvala i tebi sto si me podsetio :yea:
 
Natrag
Top