Molim pomoc-HP MINI 2133..Koji Windows instalirati???

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
1
Zdravo svima..Imam HP MINI 2133 ali imam windows 7 na njega i sada slika na ekranu mi je velika i ne znam koji windows da ponovo instaliram na njega da bi bilo sve OK...
Molim ako neko ima odgovarajici Windows da mi posalje link da bi reinstalirao moj HP MINI...
Hvala unapred...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Slika je velika, jer nema drajvera za graficku karticu. Ili instalirajte drajvere za vistu:
Kod:
https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-2133-mini-note-pc/3687084
Ili potrazite drajvere preko windows update.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ne treba tebi drugi windows.Vec idi na desktop desni klik na prazno polje,pa kada se otvori sledeci prozor idi na komandu "Screen Resolution",klikni na tu komanu levim klikom,otvorice se sledeci prozor,idi na komandu resolution i klikni na strelicu,izaci ce ti padajuci meni ima klizac koji treba da pomeris tako sto ces drzati levi klik na njega i sa rezolucije 800x 600 pomeri na 1024x768 i posle klik na komandu "OK" i smanjice ti se ikone,ako ti i to bude krupno,ti ponovi i pomeri na sledecu vrednos,pa opet "OK".I tako podesi rezoluciju kakva ti odgovara.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
1
Zdravo svima..Imam HP MINI 2133 ali imam windows 7 na njega i sada slika na ekranu mi je velika i ne znam koji windows da ponovo instaliram na njega da bi bilo sve OK...
Molim ako neko ima odgovarajici Windows da mi posalje link da bi reinstalirao moj HP MINI...
Hvala unapred...
Zdravo svima..Imam HP MINI 2133 ali imam windows 7 na njega i sada slika na ekranu mi je velika i ne znam koji windows da ponovo instaliram na njega da bi bilo sve OK...
Molim ako neko ima odgovarajici Windows da mi posalje link da bi reinstalirao moj HP MINI...
Hvala unapred...




Evo jednu sliku da vidite moj proble
 

Prilozi

  • images.pdf
    56,4 KB · Pregleda: 10
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Očigledno je taj Windows na francuskom, a slažem se sa mišljenjem kolega i treba da poslušate njihove savjete. Doduše, drivers za taj model laptopa postoje, za sve verzije Windows-a. Čak i za Windows 10! Na taj laptop je ideala instalirati Windows 7 Home Premium x86 (32bit-a). Imate linkove na forumu, malo pogledajte i naći ćete.

Link za drivers (ako slučajno zatreba):

Kod:
http://www.driverscape.com/manufacturers/hp/laptops-desktops/hp-mini-2133/86108
 
Natrag
Top