Član
Učlanjen(a)
07.04.2009
Poruka
11
molim pomoć kad skinem film sa torrenta na Bs pleyeru dobijem film i opcije prevoda na hrvatskom ili srpskom kad izaberem dobijem prevod koji je uglavnom dobar i mogu gledati film na komjuteru, medjutim kad ga narežem sa nerom na dvd na drugim pleyerima imam tri (vivaks,mega i daewoo) ptvoda nema šta je u pitanju HVALA
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Potrebno je da titl nalijepiš na film...
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Vjerovatno ti se razlikuje naslov na filmu i titlu (i jedno slovo problem)Desni klik na titlu ,properties i kod SRT obriši i kopiraj naslov sa filma i ok .Trebalo bi onda raditi dok na kompu ti BSplayer čita sve title koji se nalaze u folderu od filma bez obzira na isti naslov ,dvd divix to ne rade mora naslov filma i subtitla biti isti da ga prepozna i naravno u ekstenziji koju dvd čita.Ili zaljepiti titl na film ond ga sigurno bude očito.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Najbolje zalepiti film i prevod u jedan fajl i onda spržiti.Tako nema problema ni sa jednim playerom.Ja sve tako radim i super.
preporučujem Divix Pocket Encoder
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Mislim da će ti raditi i na ovaj način kako ti je objasnio "klagia", kod mene tako funkcionira znači isti naziv i filma i titla za taj film, i trebalo bi da radi, ja uglavnom gledam preko usb na TV-u (i naravno radi), a radilo je i preko DVD playera (na dvd ili cd)
 
Natrag
Top