Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Naravno sve sto si napisao je potpuno tacno ...

Trudim se koliko mogu i koliko mi vreme dozvoljava.Treba napomenuti jos jednu jako bitnu stvar da je sav rad na dobrovoljnoj bazi i da od njega nemam i jedan jedini dinar koristi tako da nemogu posvetiti njemu 24 sati dnevno vec samo onoliko koliko mi slobodno vreme dozvoljava...Nazalost u zadnjih godinu dana se nasiroko radi na suzbijanju bilo kakve vrste wareza na netu tako da i linkovi za raznorazne alate traju jako kratko i brisu se sa servera gde su i postavljeni...Polako obnavljam linkove,radim na necemu novom,treba samo malo strpljenja .....
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
8
Ljudi a sto ne postavite na torent oba dvd-a tutorijala?!

Meni torent radi super, tako cemo valjda pre, besplatno i bez cekanja skinuti sve i jos moze da se nastavi :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Skinuo sam DVD1 i sve radi super. Skinuo sam DVD2 i da ga rapakujem, Kasperky (KIS) prijavi mi tri trojanca i sada kada sam ga otpakovao nece da mi radi( nece autorun )
Evo i slike
evo od kasperskog izvjestaj


kkkfk.png


i DVD2
aaaaca.png
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Svi programi su radjeni u Visual Basicu i nema zasigurno nikakvog virusa a jos manje trojanca...Tacno je da se Kasperski i jos pokoji antivirus buni i vidi virus kod tog fajla od 17kb medjutim to je zbog fake poruka koje sadrzi sam alat i koji je u sukobu sa jednim od kljuceva u registru....Ja vec godinu dana imam u racunaru taj alat i naravno nikakvih problema nemam.....

ufQ9i.png


Pokusaj startovati disk duplim klikom na Projekat2.exe.......

Ocqhf9.png
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2010
Poruka
1
BOKI 71 ,HTEO BI TE PITATI DA LI MOGU NEGDE DA SE KUPE TVOJA DVA DISKA SA TUTORIJALIMA,SLAB SA SKIDANJEM PREKO RAZNIH LINKOVA,A TUTORIJALI SU IZUZETNO KVALITETNI I MNOGE STVARICE SAM NAUCIO .POKUSAVAM I DALJE DA SE INFORMISEM,JER ZNANJA NIKAD DOSTA.SALJEM TI MOJU ADRESU PA AKO MOZES ODGOVORO..../bakioperater@yahoo.com/........unapred zahvalan
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
BOKI 71 ,HTEO BI TE PITATI DA LI MOGU NEGDE DA SE KUPE TVOJA DVA DISKA SA TUTORIJALIMA,SLAB SA SKIDANJEM PREKO RAZNIH LINKOVA,A TUTORIJALI SU IZUZETNO KVALITETNI I MNOGE STVARICE SAM NAUCIO .POKUSAVAM I DALJE DA SE INFORMISEM,JER ZNANJA NIKAD DOSTA.SALJEM TI MOJU ADRESU PA AKO MOZES ODGOVORO..../bakioperater@yahoo.com/........unapred zahvalan

Odgovorio i saljem ti....

kao sto vidis cena je minimalna...cisto da pokrijem troskove.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2011
Poruka
0
postoi li mogućnost da stavite ova dva DVD-a na torent??? radi lakšeg preuzimanja...Hvala!!!
 
Natrag
Top