Moj Nikola neće pobediti

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Glavni razlog zbog koga je muzičar Nikola Kostić, poznatiji kao Li Men ili Limeni, prihvatio poziv da učestvuje u rialiti programu “Farma” jeste taj što planira da se vrati na domaću muzičku scenu. Svestan da muzika koju privatno voli ne može da bude prihvaćena na adekvatan način od strane ovdašnje publike, snimio je nov, komercijalan CD koji se pre nekoliko dana pojavio u izdanju “Siti rekordsa”.
102161_zab-farma-limeni-1_f.jpg
Svetlana kaže da najveće šanse imaju Marijan, Katarina i Zorana

Limeni je šest godina proveo u Londonu, gde je pokušao da izgradi muzičku karijeru. Tamo se i oženio i dobio dete. Kada se razveo, odlučio je da se vrati u svoju zemlju, kako bi nastavio tamo gde je stao. Tako se 2007. pojavio u izdanju PGP-a CD “Limanija” koji je bio u rok fazonu pa nije na adekvatan način medijski propraćen. Sada je Limeni odlučio da promeni fazon i približi se publici.

- Nikolin novi CD je pre nekoliko dana izašao u prodaju i prema prvim reakcijama primećujem da se publici dopada novi fazon - objašnjava muzičareva nevenčana supruga Svetlana Tot i dodaje:


- Napravio je muzički zaokret i sada pravi potpuno drugačiju muziku. Pesma “Muška kletva” na koju tipujemo, urađena je kao rege narodnjak. Album je maksimalno komercijalan, ali to ovde prolazi.

Svetlana tvrdi da ni sam Nikola nije očekivao da će toliko dugo ostati na imanju u Lisoviću.

- Mnogo smo pričali pre njegovog ulaska na “Farmu” i mislili smo ako izdrži mesec dana, biće super. Međutim, evo, ostaće skoro do kraja, i ja sam ponosna na njega. Jedina stvar koju mu zameram jeste ta što se čini da se ipak na kraju utopio u tamošnju atmosferu i da je ta tipična vojvođanska tolerantnost koja ga krasi došla do izražaja. Mislim da je previše povučen, a po prirodi je jako veseo i duhovit - priča Limenova saputnica.

Ona tvrdi da se Nikola pokazao u pravom svetlu.

- Nisam bila svesna koliko će sve ovo biti teško. Ne znam da li je teže meni ili njemu. Tek posle nekoliko dana sam shvatila da je on tamo i da će biti još neko vreme i shvatila sam koliko mi je neobično da ga gledam, a da ne mogu da pričam sa njim. Jedva čekam da ga zagrlim i poljubim. Predugo smo već odvojeni.

Svetlana priznaje da ju je prijatno iznenadila Zlata Petrović i Aca Ilić, koji su divni ljudi i predstavili su se na najbolji mogući način, a Zorana je očekivano kvalitetan čovek, mada nju poznaje odranije. Smatra da su farmeri prilično nezanimljivi, pa ne voli previše da ih komentariše, ali Eva Ras je najveće razočaranje po njenom mišljenju.

- Mislim da su prve dve „Farme“ bile mnogo zanimljivije. Ne mogu da prežalim što Nikola nije učestvovao na prvoj „Farmi“, što nije bio među toliko kvalitetnih ljudi. Možda bi tada imao i veće šanse za pobedu. Sada mislim da zaista nema velike šanse da pobedi ili osvoji neku od nagrada, tako da ne gajim iluzije. Gledalištu odgovaraju potpuno drugačiji likovi koji se uklapaju u njihov profil pobednika. Mislim da najveće šanse imaju Marijan, Katarina i Zorana.

Izvor:Blic
 
Natrag
Top