Moj Facebook profil je...

__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Ma FB je zakon 80% mojih prijatelja su ljudi koje nisam vidio i cuo godinama i jedino tako smo dosli u kontakt iako smo hiljadama milja daleko
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Za kontakt sa drugim ljudima koristim Skype i tu sam nasao nekoliko osoba sa kojima se nisam cuo godinama. Program je pregledan, jasan i veoma funkcionalan.

"Fejs" je sranje nevidjeno, sajt je diletantski i nepregledno izradjen, tu su kojekakvi, nazovi, "prijatelji", "pisanje po zidu", "bockanje" i ostala sranja.
Doticni sajt se stalno sublimirano spominje tako da se podsvesno namece da je isti neophodan. Cool je imati profil na Fejsu, al' do k..ca. Uglavnom, to je vecim delom zabava za dokonu balavurdiju koja nema pojma gde da pametno utrosi svoje dragoceno vreme.

Ne vidim u cemu je poenta? Ali vlasnik sajta se dobro obogatio, jebi ga, verovatno ni njemu nije jasno kako.
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Ma FB je zakon 80% mojih prijatelja su ljudi koje nisam vidio i cuo godinama i jedino tako smo dosli u kontakt iako smo hiljadama milja daleko
Slazem se sa tobom. Stupio sam u kontakt sa bratom iz Amerike.
Konačno da neko kaže nešto u pozitivnom smislu o FB. Takođe i ja imam pozitivna iskustva. Ponovo sam u kontaktu sa nekim dragim ljudima.
Naravno ni u čemu ne treba preterivati, a ljudi često upravo to rade, pa i kada je u pitanju fejsbuk.

viva la FB
party3.gif
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Za kontakt sa drugim ljudima koristim Skype i tu sam nasao nekoliko osoba sa kojima se nisam cuo godinama. Program je pregledan, jasan i veoma funkcionalan.

"Fejs" je sranje nevidjeno, sajt je diletantski i nepregledno izradjen, tu su kojekakvi, nazovi, "prijatelji", "pisanje po zidu", "bockanje" i ostala sranja.
Doticni sajt se stalno sublimirano spominje tako da se podsvesno namece da je isti neophodan. Cool je imati profil na Fejsu, al' do k..ca. Uglavnom, to je vecim delom zabava za dokonu balavurdiju koja nema pojma gde da pametno utrosi svoje dragoceno vreme.

Ne vidim u cemu je poenta? Ali vlasnik sajta se dobro obogatio, jebi ga, verovatno ni njemu nije jasno kako.

Ne, ne ide to tako. Bilo je već dosta tema o FB-u tako da su rečene i prednosti i mane. A i evolucija je dokazana, prvo fb pa skype ili i jedno i drugo, nikakav problem :dntknw:
Nisi pravedan ili te i dalje dekoncentriše Farma :)
 
Natrag
Top