Moj Akvarijum ( prvenac )

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Malo da obnovimo zapoceto .....:D

album_pic.php
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
44
Evo naisao sam na ovu temu pa i ja da se pohvalim mojim prvencom koji sam napravio skroz sam znaci sekao sam i staklo,lepio,pravio 3d pozadinu,farbao skupljao kamencice ,pravio postolje i poklopac od drveta znaci sve.Ja mislim da mi se trud isplatio a vi ocenite sami.22042011.jpgVelicina je oko 60 litara.
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
41
@zokiB akvarijum je jako lep ,a i za svaku pohvalu je to sto si se potrudio da sve sam napravis :)
Jedino sto mi u celoj prici bode oci je ovaj dvorac koji zaista kvari celokupnu sliku... Moja preporuka je da se pozabavis sadnjom biljaka u istom...Efekat ce biti mnogo bolji...Cak i ako se samo amaterski bavis akvaristikom,biljke su vazan faktor... Jedno od najvaznijih pravila u akvaristici i jeste raznovrsnost biljnog sveta, dok sa ribama to nije slucaj (mozes imati jednu ili dve vrste i to je sasvim dovoljno)...znaci,sto vise biljaka-to bolje

pozdrav yes3
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Za ruke, sve pohvale ( mada si mogao akvarijum da zalepis i sa staklom debljine 4 mm, bio bi sasvim siguran ).
Stiropor se obavezno postavlja ispod akvarijuma. Sto se tice biljaka, morao bi da se usredsredis na bilje prednjag i srednjeg plana ( zbog visine akvarijuma ), a sa takvim biljem morao bi da menjas i podlogu, i to u granulaciji od 1-3 mm.Samim ovim i taj visak ( dvorac ) bi leteo iz akvarijuma i otvorio prostor za bilje i ribe .....
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
44
Hvala na savetima,pozabavicu se time cim budem imao vremena!
 
Natrag
Top