Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Moc Podsvesti - Dzozef Marfi

• Začetnik teme gacee016
  • Datum pokretanja
G

gacee016

Član
Aha, pa dobro, to su vasa misljenja, ali verujem da ima i druge strane koje ne misle da je cisti marketing, ali tebe niko ne tera da je citas ako ne zelis tako da ne vidim kako je to marketing... @GorillazUnit Znaci da nisi ni razumeo o cemu knjiga uopste govori...:)

N

Nurr75

Član
Citala sam tu knjigu i smatram da nije marketing vec poruku treba dublje shvatiti jer je povezena sa duhovnoscu,,,

M

mastermile

Član
Moze li mi neko reci gde da skinem ovu knjigu,cuo sam da je odlicna..

riodetriodzipb

riodetriodzipb

Član
Moc podsvesti je sjajna knjiga, s obzirom da je osnova podsvest, kao bankovni racun, koji se puni. Podsvest se puni ili hrani dobrim informacijama, kao sto se bankovni racun puni novcem. Puno dobrih informacija, puno malih pobeda dovodi do velike pobede. Knjigu sam pre dva meseca poklonio jednoj, meni dragoj osobi. Preporuka za ovu knjigu.

I

ICDT

Član
ja sam skoro poceo da citam tu knjigu i skroz je OK za sada, sa originalnim idejama i porukom
i sigurno nije marketing

kalina10

kalina10

Član
Procitala sam knjigu Moc podsvesti. To je jedna dobra i poucna knjiga,svakom bi je preporucila da je procita ako treba i par puta.Posto sve polazi od nas samih i nasih misli, kako mislimo i radimo tako nam se i vraca.

G

gradimir s.

Član
Problem u knjizi je što stalno ponavlja jednu te istu stvar, kao i 99% drugih self-help knjiga.