Mobilni kao web kamera

Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
5
Da li se mobilni telefon može iskoristiti kao web kamera?Šta je sve potrebno?
 
Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
5
Postoji objašnjenje na YOUTUBE-u sa DROIDCAM programom koji se instalira i na kompu i na mobu.E kod mene ne radi(da li zbog moba ili nečega ne znam)
U svakom slučaju sam nameran ovo da otkrijem(bez obzira što je web kamerica 650-1300 din)!!!!Otkriću vam svoje pronalaske,hvala svima na bilo kakvim idejama!!! :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
5
E PA OVAKO:
Postoji program DROIDCAM koji se mora instalirati i na kompijuteru i na mob.telefonu.Aktivira se program na telefonu,poveze se USB kablom sa kompijuterom i otvori se program na kompijuteru.Mobilni mora biti i povezan Wi-Fi vezom i na njemu pise IP adresa koju morate ubaciti na programu u kompijuteru i DOBIJATE KAMERICU!!!to_become_senile
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2013
Poruka
30
Evo za znalce jedno pitanjce.Imam Samsung galaxy duos gt-s6102.Na njega sam stavio ip webcam(pavel khlebovich)jer mi droidcam ne radi kod mene,traži mi onaj droidcam x,koji nije free.e sad,sve radi,imam sliku na kompu(hebote kako sam se prepao kad sam okrenuo prema sebi i vidio se na kompu:D)ali nemam ton na kompu,pogledao sam postavke na mobu,čekirao ton,na kompu je sve normalno čekirano ali tona nema.di fulam????
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Znam samo da su audio driveri u pitanju. Kako da rešiš,hebem li ga :)
Ja koristim kombinacju DroidCam i obične sluške s' mikrofonom.
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2013
Poruka
30
Instaliral sam DroidCam pedesetosmi put:crayy:ali mi traži isti na kompu i na mobu a ne mogu ih naći.Hebem ti DroidCam:assassin:
 
Natrag
Top