Misljenje strucne osobe

Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
15
Kupujem novi laptop, posto je stari poceo da me zeza (gasi se, slika "skace", isl)
Nasla sam vrlo jeftin, ovo su mu specifikacije, a s obzirom da se ja zaista ne razumem u kompjutere, interesuje me misljenje nekoga ko zna nesto o kompjuterima, da li je ovaj laptop "icemu" :)

Procesor - Intel Celeron, CPU 900 @ 2.20 GHz 2.19 GHz
RAM - 2.00GB
System - 32.bit Operating System

Disk C: - 73,1 GB
Files D: - 75,7 GB

ima kameru 1.3 mpix
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Nisam stručan; ali iz svog iskustva me poslušaj. Zaboravi polovno!!! Nikad ne znaš koliko će da traje. Radije malo pričekaj, pa uzmi novo. Garanciju imaš 100%.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Ako nemas neke velike prohteve posluzice ti sasvim lepo za sve osnovno,surfanje,muzika,filmovi,itd.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
15
Nije polovan, nov je, a cena mu je 280e... Koristim ga bas za neke osnovne stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Onda neces pogresiti,nije skup,dobijas garanciju,nije veliki potrosac,sve u svemu neces se zeznuti ako ga uzmes...
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Podaci koje dajes su veoma sturi, premali da se da ocena. Prvo i osnovno kod kupovine lapa je garancija, pa onda performanse, odnosno odgovor na pitanje sta ce raditi.
Danas, nazalost vecinu stvari prave da radi taman koliko da prodje garancija ! Minimum garancije bi trebalo bit 2 godine, tj. to je po novom zakonu o zastiti potrosaca, ali sam uvek za 3 godine-mirno se spava.
Pretpostavljam da je ovaj o kom razmisljas EEPC, i samim tim, ako sam u pravu, nema optiku, sve radis preko fleske. Po meni, dodat 70 evrica i uzet neki Deel, sa garancijom od 3 godine, dual kor 2.3 GHz, 15,6 monitor, 2 GB DDRIII, integrisana grafika, kamera i mik.
Ali, samo moj predlog, jer sam pre 20 dana uzeo takav za suprugu
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Podaci koje dajes su veoma sturi, premali da se da ocena. Prvo i osnovno kod kupovine lapa je garancija, pa onda performanse, odnosno odgovor na pitanje sta ce raditi.
Danas, nazalost vecinu stvari prave da radi taman koliko da prodje garancija ! Minimum garancije bi trebalo bit 2 godine, tj. to je po novom zakonu o zastiti potrosaca, ali sam uvek za 3 godine-mirno se spava.
Pretpostavljam da je ovaj o kom razmisljas EEPC, i samim tim, ako sam u pravu, nema optiku, sve radis preko fleske. Po meni, dodat 70 evrica i uzet neki Deel, sa garancijom od 3 godine, dual kor 2.3 GHz, 15,6 monitor, 2 GB DDRIII, integrisana grafika, kamera i mik.
Ali, samo moj predlog, jer sam pre 20 dana uzeo takav za suprugu
Slazem se sa ovim odgovorom jer ta konfiguracija sto si ponudila nije nesto, da dodas jos jedno 70-100 evra imas laptop za sire i vece prohteve.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Da podrzim i ja prijatelje koji su pre mene dali svoje misljenje da ipak malo razmislis,koliko para toliko muzike....to ti "mozda" ovog trenutka radi posao ali sta kasnije.Nedostatak optike ponekad ume da bude ozbiljan nedostatak za prosecnog korisnika,da ne gusim dalje sa nabrajanjem.Taj predlog za Dell nije los ako nista ono zbog garancije od 3 god.Sa srecom,pozdrav
 
Natrag
Top