Minimizovanje XBMC prozora

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
MINIMIZOVANJE XBMC

Ako zelite minimizovati vas XBMC to mozete uraditi na vise nacina....

Na primer mozete pritisnuti na tastaturi znak \ ..........

iUMIgxhf4.png


Zatim ce se pojaviti u prozoru dugme za minimizovanje te klikom misa na njega mozete i minimizovati vas XBMC......

XFOamfHs.png


Takodje direktno mozete minimizovati vas XBMC tako sto cete istovremeno na tastaturi pritisnuti dugme Windows i slovo M

8QyhLwcYo.png



Istog trenutka ce se vas XBMC minimizovati.....

dfZng.png
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Nisam ni mislio da pitam , ali video sam u jednom tutorijalu , nevezano , da se liku pojavi desktop addon ili sta vec ... Kako prozvati desktop sa XBMC ... Mozda je bilo i dosadan sam ...
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Pa recimo , u XBMC u sam , gledam nesto i treba mojoj zeni nesto na Mozili :) Kako da skoknem sa XBMC-a do desktopa :) Pa da mi se i zena smiri :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Moze i na ono windows standardno alt plus tab(dugme iznad caps lock sa dve strelice) i u win 7 ima i dodatno malo lepse windows(super) dugme i tab. Ako te zeza kada tako uradis da ti ostavi xbmc u pozadini mozes da kliknes pored sata u win 7 skroz u uglu mali pravougaonik da prikaze desktop pa onda sta hoces :).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Takodje mozetei napraviti po vasem izboru tipku na tastaturi da se minimizira xbmc.
Znaci idete u XBMC/system/Keymap.xml i ubacite ovaj text <f1>XBMC.Minimize()</f1> ispod texta <keyboard> kao sto je na slici , u ovom slucaju tipka F1 minimizira xbmc
1245586883-xbmcminimize.jpg
 
Natrag
Top