Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Da li neko zna kako da se povezem sa jos ljudi u istom svetu u igici?
Izgleda da je to reseno dodatkom plugina ,al sad zavisi i koju verziju minecrafta imas ,evo ovaj plugin je za ove verzije valjda:
CraftBukkit v1.7.10-R0.2, Spigot v1.8, and GlowStone v1.8
...ima i za ranije verzije na sajtu,ako ti bude trebalo ,a i gomila dodataka...
...znaci skini ovaj jar. fajl i ubaci u direktorijum igre:
Kod:
[URL="http://dev.bukkit.org/media/files/853/318/dynmap-2.1.jar"]dynmap-2.1.jar[/URL]
Instalacija:
Copy dynmap-*.jar into your plugins directory. If you are upgrading, delete the previous dynmap-*.jar - you do NOT need to delete the plugins/dynmap directory or its contents.
If you are running a separate webserver (like Apache) you may need to copy the files from 'plugins/dynmap/web/' to a directory in your http-root and follow this guide. When upgrading, make sure you also upgrade the copied files.

Ukratko trebas ovo da kopiras u [hl]plugins direktorijum[/hl],ako znas engleski onda docitaj to sve...
...a evo ih i mogucnosti samog plugina...
Features:
Highly configurable maps per world
Real-time updates: maps are kept in sync with your world in real-time, updates are shown while your leave your browser open
Players with their faces are visible on the map -[hl]Igraci sa svojim licima su vidljivi na mapi[/hl]
Chat messages are visible (as balloons or in a chatbox) on the map.
Map viewers can chat to players in-game.
Current Minecraft time is visible on the map.
Current Minecraft weather is visible on the map.
WorldGuard, Residence, Towny and Factions regions that can be visible on the map (through corresponding Dynmap-* plugins)
Overall highly configurable and customizable.
dynmap_shot1.png.-m1.png
 
Učlanjen(a)
10.01.2015
Poruka
21
Hvala
Izgleda da je to reseno dodatkom plugina ,al sad zavisi i koju verziju minecrafta imas ,evo ovaj plugin je za ove verzije valjda:
CraftBukkit v1.7.10-R0.2, Spigot v1.8, and GlowStone v1.8
...ima i za ranije verzije na sajtu,ako ti bude trebalo ,a i gomila dodataka...
...znaci skini ovaj jar. fajl i ubaci u direktorijum igre:
Kod:
[URL="http://dev.bukkit.org/media/files/853/318/dynmap-2.1.jar"]dynmap-2.1.jar[/URL]
Instalacija:
Copy dynmap-*.jar into your plugins directory. If you are upgrading, delete the previous dynmap-*.jar - you do NOT need to delete the plugins/dynmap directory or its contents.
If you are running a separate webserver (like Apache) you may need to copy the files from 'plugins/dynmap/web/' to a directory in your http-root and follow this guide. When upgrading, make sure you also upgrade the copied files.

Ukratko trebas ovo da kopiras u [hl]plugins direktorijum[/hl],ako znas engleski onda docitaj to sve...
...a evo ih i mogucnosti samog plugina...
Features:
Highly configurable maps per world
Real-time updates: maps are kept in sync with your world in real-time, updates are shown while your leave your browser open
Players with their faces are visible on the map -[hl]Igraci sa svojim licima su vidljivi na mapi[/hl]
Chat messages are visible (as balloons or in a chatbox) on the map.
Map viewers can chat to players in-game.
Current Minecraft time is visible on the map.
Current Minecraft weather is visible on the map.
WorldGuard, Residence, Towny and Factions regions that can be visible on the map (through corresponding Dynmap-* plugins)
Overall highly configurable and customizable.
dynmap_shot1.png.-m1.png




Hvala vam sto ste se potrudili da mi objasnite. Trenutno pokusavamo da to i odradimo :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Da,ali zavisno znaci koju verziju imas ,to je naj bitnije....mada da je do mene ja bih pre igrao [hl]7days to die[/hl] ,vise nego sto se moze pozeleti od igre ,takodje mozete da rudarite i secete drva,pravite oruzje i zamke,igra zapravo i nije za ljude sa slabim srcem,jer su lesevi koji vas napadaju nemilosrdni,narocito nocu kada postaju krajnje aktivni...ponekad je jedino resenje popeti se na kucu ili se ukopati pod zemlju,mada sam ja ranije opkoljavao kucu razno raznim zamkama...multiplayer je takodje doradjen s tim da su se ugri nakalemile razne barabe koje varaju,pa je jedno vreme bilo zabranjeno ubijati druge igrace i odmah zatim ovi se dosetili pa ubacuju zamke u noge samo da bi te sredili,par prevaranata je upotrebljavalo GOD mod ,pa su leteli okolo sa motornim testerama...sve u svemu nije lose,ali je svaki naredni apdejt zahtevniji i ne moze na svakom kompu da se igra...
 
Učlanjen(a)
10.01.2015
Poruka
21
znas kako ako mogu da ti ne persiram :) ja sam skoro kupila nov komp pa se sad uvodim u carstva igrica, i biram sta mi je po volji. Ovo sad sto si mi opisao je vrlo zanimljivo, pa bih te molila za link igre :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sad cu ti objasnim nesto na privatne poruke,nesto interesantno...
 
Natrag
Top