Milito: "Mi se smejemo kad neko poredi Runija sa Mesijem"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Milito: "Mi se smejemo kad neko poredi Runija sa Mesijem"

runi12548020100330154951.jpg


Napadač Intera otkrio da Argentinci ne vide Engleza kao igrača koji bi mogao da se približi Leu Mesiju.
Milito je bio veoma iskren.


"Dobro se zabavljamo kad čitamo engleske novine i njihova upoređivanja Runija i Mesija. Mislim da je to veoma smešno. Runi je dobar igrač, možda među 20 najboljih na svetu, ali porediti ga sa Leom je stvarno van svake pameti", kaže "Il Prinćipe".

On smatra da Runi nije u klasi onih najboljih.

"Leo je igrač koji konkuriše za najvećeg u istoriji fudbala, i ako ga neko sad meri prema Ronaldu ili Kaki, ok, i ti igrači su osvajali "zlatnu loptu". Ali, stavljati Vejna Runika u tu klasu, oprostite, to su potpuno pogrešne stvari", dodao je Milito.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
greši malo Milito,naravno da ne mogu da se porede kad su totalno drugačiji tipovi igrača,Mesi koji je individualac(i sve više to postaje,što me nervira)i Runi koji je timski igrač,koji se vraća da pomogne odbrani i koji nema dribling i tehniku kao Mesi ali ima neke druge osobine koje ga čine vrhunskim igračem
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
255
Skrivena zvezda

greši malo Milito,naravno da ne mogu da se porede kad su totalno drugačiji tipovi igrača,Mesi koji je individualac(i sve više to postaje,što me nervira)i Runi koji je timski igrač,koji se vraća da pomogne odbrani i koji nema dribling i tehniku kao Mesi ali ima neke druge osobine koje ga čine vrhunskim igračem


Slažem se apsolutno, Runi je u potpunosti podređen ekipi i što je još važnije slava ga ne kvari. Pogledajte ostale fudbalere koji su postali zvezde i kako su se posle toga ponašali, kao npr.: Ronaldinjo posle osvajanja titule sa Barselonom, Kristijano Ronaldo posle prelaska u Real, a biće veoma zanimljivo videti da li će se tako ležerno ponašati i Mesi za koju godinu. Runi nikada ne stavlja sebe u prvi plan, ali njegov doprinos ekipi je neizmeran. Uostalom, da li bi Mesi bio tako dobar da nema podršku Ćavija i Inijeste u Barseloni. Koga Runi ima u Mančesteru?
 
Natrag
Top