Mika: “Znala sam da danas izlazim!”

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Mika: “Znala sam da danas izlazim!”

Mika.jpg
Publika je Miki dala najmanje glasova...​

Neki bi hteli da rijaliti traje još bar mesec dana, drugima je već svega “preko glave”, a publika je rekla svoje – više ne žele da gledaju Miku!

Finale rijalitija “Dvor” je počelo, a prva finalistkinja koja je ostala bez šanse da osvoji 50.000 evra je mlada pop pevačica Mika kojoj je publika dala najmanje glasova.

“Znala sam da danas izlazim. Svoj cilj sam ispunila, stigla sam u finale i to je to. Bilo mi je fenomenalno! Uživala sam u svakom danu”, bile su prve Mikine reči po “dolasku u 21 vek”.

Za razliku od većine učesnika, Mika kaže da je uopšte ne zanima šta je ko rekao o njoj.

“Imam o svakome svoje mišljenje i ne interesuje me šta su rekli. Svašta se dešavalo, ali sve je to deo rijalitija, svašta se dešava. Naučila sam i mnogo narodnjaka, a Denija sam često i terala da mi ih peva.”

Mikin favorit za pobedu je Dejan Milićević. Da li je i publike – saznaćemo do petka kada će publika izabrati pobednika.


Danijel presavija tabak

Danijel-Dvor1.jpg

Kako se bliži kraj rijalitija u “ružičastoj kraljevini” postaje sve toplije iako je vani minus. Jedni o drugima nemaju baš najbolje mišljenje.

Dejana najviše nervira Ćemo “jer ne može od njega da dođe na red u topalet”, Jocu nervira Mika jer reaguje “previše inpulsivno”. Nemanju, iako mu ništa loše nije uradila, najviše nervira Dragana jer on “ne voli tračare”, kao i Ninu “zbog namigivanja trećoj osobi” dok sa nekim priča…

U ovoj krajnje nepopularnoj kategoriji pobedila je Dragana Tripić sa pet glasova, a za petama joj je Mika sa četiti glasa.

Najveći folirant u “ružičastoj kraljevini” je, prema mišljenju učesnika, Danijel Pavlović koji ovo “priznanje” nije mogao da prihvati ravnodušno pa je svoj gnev iskalio na Miki sa kojom nije u najboljim odnosima još od početka rijalitija. Konkretan razlog svađe nema ni jedno, a Danijel je pripretio i tužbom…

“Ime te osobe neću da pominjem bez prisutva advokata. Ukoliko nekoga zanima razlog, onda pošaljite novinare u sud jer ću da je tužim”, rekao je Danijel.

Mika je po izlasku rekla da ovu najavu ne bi želela da komentariše.

Izvor: Mondo
 
Natrag
Top