Microsoft Visual C++ Redistributable 2017 - problem ?

Učlanjen(a)
23.04.2016
Poruka
2
Dakle imam Wn 10 (64) sa zadnjim patchom , procesor AMD Athlon x4 845 , ram 8 , sve je radilo ok , i onda je igra Life is Feudal u nekom svom pachu odbila da radi trazeci da sama pokrene reinstalaciju Microsoft Visual C++ Redistributable 2017 , verzije 2013- i 2015 su instalisane vec , medjutim kad krene verzija 2017 staje na pola puta trazeci neki fajl. Trazi vc_runtimeMinimumx64.msi. Nesto sam trazio ma Microsoftovom sajtu , ima neki direktorijum Program Data koji se vidi pomocu TotalComadera ( opcija hiden files). On u Program Data pravi dir Package Cache u kome dalje pravi poddirektorijume gde se nalaze ovi fajlovi ali za svaki kaze da nije odgovarajuci. Opcija deinstalacije 2013- i 2015 itd pa opet jovo nanovo takodje ne daje rezultate. Da li je neko imao iskustva sa ovakvim problemom ?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Obrisite privremene fajlove: kliknete na start, zatim ukucate %temp%, zatim obrisite sve iz tog foldera. Uradite disk cleanup, proverite na drugim particijama ima li foldera sa nazivom koji je dugi niz brojeva, slova itd. Obrisite te foldere(rucno ili sa disk clean up). Ukoliko vam pokazuje u control panelu da je program instaliran, obrisite ga iz control panela, ili nekom programom tipa revo uninstaller. Putanju sa donje slike u c:\ProgramData\... mozete preimenovati u .old, zatim skinite odavde odgovarajuce instalacije i instalirajte ponovo:
Kod:
https://support.microsoft.com/en-gb/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Sve deinstalirati kao sto je uvazeni kolega rekao i onda instalirati sve ponovo. Moja je preporuka da skines i pokrenes instaler VisualCppRedist_AIO_x86_x64 v4.0 koji ce da ti instalira sve potrebne verzije kao i ostale koje postoje. Prilikom instalacije automatski se deinstaliraju postojece verzije koje su neispravne i instaliraju se ispravne.

Capture.PNG

Kod:
https://www103.zippyshare.com/v/xNZJ5f62/file.html
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top