Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Microsoft Lumia 535 ili Lenovo A536

• Začetnik teme _Dario_
  • Datum pokretanja
D

_Dario_

Ovako koristim android duze vreme i sada zbog cene zelim da kupi microsoft lumiu 535(windows phone) koja ima jako dobre karakteristike ali u komentarima citam da ima neki problem sa tačom pa ako neko ima mobilni neka javi da li je to istina. Nasao sam i android po istoj ceni i slicnih specifikacija pa me interesuje koji ce telefon biti brzi i bolji (inace koristim telefon za i igrice,fb,skype,)
microsoft specifikacija: www.mobilnisvet.com/mobilni/4535/Microsoft/Lumia-535
Lenovo specifikacija : www.mobilnisvet.com/mobilni/4461/Lenovo/A536

highprotect

highprotect

Ja sam kupio Microsoft Lumiu 535 u Nemackoj na nekom popustu za 79 Eura.Trenutno nemam problema sa tacom,niti sa bilo cime u funkcionosanju.Dosad sam zadovoljan.Razmisli sam...

D

_Dario_

Da ali kod nas se ta verzija ne moze naci sve su 3.0.0.0 koje imaju problem tako da cu jos da cekam

wilmaleitner7

wilmaleitner7

I ja imam ponekad problem sa touch na 535s, pogotovo ako padne baterija ispod 20 posto :(