Mene zanima. Slušaj ovamo.

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Zanima me kako da na najlakši mogući način uhvatim krokodila ?

Od oružja na raspolaganju imate samo novine " Blic ", durbin, kutiju šibica i pincetu.....

Evo ja ću da ti pomognem: "Blic3 ti je najbolje oružje otvoriš stranicu sa crnom hronikom i daš krokodilu. Dok on zadubljeno čita iskoristiš priliku i klepiš ga durbinom po tintari, pincetu mu ubodeš pod nokat a šibice ti ni ne trbaju. Spreman je za hvatanje.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zanima me kako da na najlakši mogući način uhvatim krokodila ?

Od oružja na raspolaganju imate samo novine " Blic ", durbin, kutiju šibica i pincetu.....

Krokodila će uhvatiš na sljedeći način: Spremiš durbin, praznu kutiju šibica, pincetu i "Blic", sjedneš na kamilu i odjašeš u Vranje (tamo ima krokodila). Nađeš kapitalca od 5 metara, otvoriš kutiju šibica, uzmaš pincetu u jednu ruku a durbin okreneš naopako i gledaš krokodila kroz njega. Pošto si durbin okrenuo naopačke sada ti kapitalac od 5 metara izgleda sićušan. Držeći i dalje durbin na očima pružiš rapidu sa pincetom i uhvatiš tog maleckog krokodila. Pošto ga smjestiš u škatulju od šibica, zatvoriš je da ti ne pobjegne a "Blicom" obrišeš d.pe jer si se sigurno već uneredio od silnog uzbuđenja i straha.:lol::lol::lol:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Evo ja ću da ti pomognem: "Blic3 ti je najbolje oružje otvoriš stranicu sa crnom hronikom i daš krokodilu. Dok on zadubljeno čita iskoristiš priliku i klepiš ga durbinom po tintari, pincetu mu ubodeš pod nokat a šibice ti ni ne trbaju. Spreman je za hvatanje.

Maštovito....ali ne i dovoljno......pa da....zaboravio sam da dodam....mora se izkoristiti svo nabrojano oružje...i krokodilu se ne smeju naneti telesne povrede.....

Možeš da probaš ponovo....

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Krokodila će uhvatiš na sljedeći način: Spremiš durbin, praznu kutiju šibica, pincetu i "Blic", sjedneš na kamilu i odjašeš u Vranje (tamo ima krokodila). Nađeš kapitalca od 5 metara, otvoriš kutiju šibica, uzmaš pincetu u jednu ruku a durbin okreneš naopako i gledaš krokodila kroz njega. Pošto si durbin okrenuo naopačke sada ti kapitalac od 5 metara izgleda sićušan. Držeći i dalje durbin na očima pružiš rapidu sa pincetom i uhvatiš tog maleckog krokodila. Pošto ga smjestiš u škatulju od šibica, zatvoriš je da ti ne pobjegne a "Blicom" obrišeš d.pe jer si se sigurno već uneredio od silnog uzbuđenja i straha.:lol::lol::lol:

Bravo.......šefe.....
Vrlo je verovatno da smo... blisko godište....kada znaš za taj štos...

Za nagradu .....dobijaš čizme od krokodilske kože.... Još samo da ih navučeš....:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Maštovito....ali ne i dovoljno......pa da....zaboravio sam da dodam....mora se izkoristiti svo nabrojano oružje...i krokodilu se ne smeju naneti telesne povrede.....

Možeš da probaš ponovo....

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Bravo.......šefe.....
Vrlo je verovatno da smo... blisko godište....kada znaš za taj štos...



Za nagradu .....dobijaš čizme od krokodilske kože.... Još samo da ih navučeš....:lol::lol::lol:

Naravno da jesmo, samo si dvije godine stariji od mene. Ja sam ga prvi put čuo u Sarajevu uoči Vidovdana 1914. od Franca Ferdinanda, samo dan prije nego što ga je Gavrilo iz principa ubio.

Zahvaljujem za čizme, poklonjenom krokodilu se u zube ne gleda.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
e 'vako...mene zanima kako da skinem punu verziju neke igrice, a da ne moram platiti i to...
znam,glupo je igrati te igrice,ali zarazila sam se...a i sad će zima,snijeg...moram se nečim zabaviti...:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Što je djevojčice? Će da bekne koja? Dok muškići napuhuju mišići i lijepe pločice bar da koji komentar padne. Ili čekate zadnjeg preživjelog, pa da se vuče šibica.:D:blum3::D
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
e 'vako...mene zanima kako da skinem punu verziju neke igrice, a da ne moram platiti i to...
znam,glupo je igrati te igrice,ali zarazila sam se...a i sad će zima,snijeg...moram se nečim zabaviti...:D

Skini "crack" i u folderu zameni samo original tim krekom. Ali, pre toga, napravi "backup" originalne aplikacije i sačuvaj je. I možeš da igraš bez problema. :yea:
 
Natrag
Top