Medecina

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ma nema ljutis , to su samo komentari. a zar nisu pre par godina testirali vakcinu protiv obicnog gripa da bi se utvrdilo posle par meseca da je zapravo destilovana voda ... ko je odgovarao , ministar, neko iz torlaka ....
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Što se stalno izvinjavaš? Ovo je forum. Piši šta misliš da treba i sukobljavaj mišljenja s kim hoćeš.
Nego, baš neki dan u jednoj knjizi nađoh podatak da američki ljekari imaju za 6 godina kraći životni vijek od ostale populacije. Šta bi po tebi bio uzrok ovoj poražavajućoj činjenici? Ne znam mjeri li ko to kod nas a baš bi me interesovao taj podatak. I ako nije tajna, koja ti je specijalizacija?
 
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
20
Ne znam za taj slucaj, ako znas nesta vise...
Bio sam u obavezi da drzim neka predavanja o novom gripu, istrazivao sam dosta, a vidio da se ovde vodi polemika o vakcinama, pa reko da i ja dam doprinos. Izgleda da sam jedini za, pa reko ajde da se cuje i ova strana price.

PS Nije tajna, jos uvijek nema specijalizacije. Ako Bog da, sledece godine ( ako sefovi ne lazu :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
dosta se ljudi iz mog okruzenja dvoumi da li treba primiti tu vakcinu ili ne. ono sto uliva nepoverenje ( po meni ) jesu biznis planovi odredjenih osoba koji su "u sprezi sa vlastima", pa se onda obican covek zapita da li je sve to smisljeno ili ...
previse su puta slagali ovaj narod pa mislim da je i logicno ovo nepoverenje
 
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
20
Zaista je strashno da ce se i na racun ove vakcine bogatiti svi znamo ko ( bas je iznanadjenje sto ce bas njegova firma distribuirati vakcinu u Srbiji ).
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
ма хогаре зар ти не размишљаш? знаш ли уопште о чему причаш? где ли си учио медицину, ако си је уопште учио? прво, ти си од оних који се стално посипају пепелом и прихватају све критике и оптужбе овог света. друго, нико уопште није рекао да је вакцина против овог прасећег уопште направљена, само су почели одмах да је производе. ко зна какав је то плацебо, и то можда још и штетан...? затим, у овом тренутку се води страховита кампања за трошење те вакцине, само да не би испало да су без везе потрошили паре, а ко зна колико су само зарадили... иначе, да буде јасно, ја сам се пелцовао против овог, класичног грипа, али не верујем да су урадили нешто паметно за против прасећег.
 
Natrag
Top