Medal of Honor 2010 problem!!! Pomoc!

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Imam problem sa pokretanjem igre...snimim sve krekujem i kad pokrenem on mi izbaci ovo
Slika 1
I ja opalim tu yes on kao me pita da li zelim da dozvolim snimanje ja kao dozvolim,i on skida taj fajl neki i kad zavrsi iskoci mi ovo.
Slika 2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
ja sam skinuo neku vеrziju bez kreka i lepo radi ako hoćeš da ti pošaljem jink pošto je torrent
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
1
1. meni se isto desi
2. kad pokrenem na drugi način igru onda mi izbaci jeb...MULTIPLAYER i traži CD KEY i naravno da ne mogu ništa
3. ajd pošalji gdje da skinem verziju bez kreka
hvala
 
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
8

Izvni druze da li znas slucajno kako da igram MOH limited editio preko interneta? Poceo sma previti acount i dosao do dela kada se mora ubaciti neka sfra u polja,tih polja i 4 ili 5 (svako polje ima po 4 ili 5 slova)Ja sam dobio mail od EA games da mi se zavaljuju sto sam prijavljen ali nigde nema kod koji trebam da ukucam.A pre nego da se registrujem iznad ovih polja pise da se kod nalazi u poruci koju sam dobio od EA games. Presao sam celu kampanju, i moram da kazem ovo sto si postavio radi super kod mene nema gresaka nikakvih.
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
morate zameniti precicu na desktopu i to tako sto cete uci u: Program files/Elektronic arts/Medal of honor/Binaries i tu imate dve iste ikonice sa razlicitim nazivima i to:"moh" i "MoHUpdater" e sad ovu prvu "moh" kopirajte na desktopu i pomocu nje mozete ulaziti i igrati igricu bez problema,a onu koja je pre toga bila na desktopu izbrisite s desktopa i to bi bilo to!Naravno sve ovo posle krekovanja.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
2
el moze neko da mi pomogne imam problem u toku instalacije, skoro na pola mi izadje error i pise da nema nigde E:/ShaderC3.cab.
hvalla unapred
 
Učlanjen(a)
09.01.2012
Poruka
1
Imam problem, skinuo sam Medal of honor 2010 i kada krenem da raspakujem jedan part dodje do pola i trazi disk volume. Aako moze pomoc? :???:
 
Natrag
Top