Meda i vijagra

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Popio meda umesto tablete za glavu..vijagru..Naravno desi mu se sta..? Pocne da juri sve zivotinje po sumi da bar malo oseti olaksanje.Do djavola sve zivotinje su brze od mede pa beze kao lude.Nadje meda jeza..a on se instiktivno skupi u lopticu..Drzi meda jeza..okrece ga..obrce..mumla kao za sebe ,,gde ti je pi...ka.?..gde ti je pi...ka.?.,,Jez sav u panici dovikuje ,,ja sam musko..ja sam musko!!!!,, Meda obrce jeza u rukama i mumla ,,gde to govoris? gde to govoris?,, :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Vredna lija

Sedi lija u sumi i ostri jedan kolac....nailazi zeka pa je pita: " Sta to radis, lijo ?"- ona mu odgovara: Evo ostrim kolac da ubijem medu"- prodje zeka..Posle nekog vremena , sumicom prolazi vuk , vidi kako lija radi nesto i upita je :" Sta to radis, lijo? "- ona opet odgovara-" Evo ostrim kolac da ubijem medu "... Nakon pola sata, prolazi meda pored lije i upita je: " Sta radis to lijo?" -... Ma, nista medo, evo nesto tupim k***c "...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
tvor

Otisli Mujo i Fata za Ameriku...nasli tvora pa resili da ga ponesu u Bosnu..da se raja cudi takvom stvoru.Dosli oni na aerodrom i misle se da li ce im obezbedjenje dozvoliti da ga unesu u avion.Muja kaze :
Fato bolan..moramo ga negde sakriti!
Fata kaze:ajde smisli gde..
Muja kaze:stavi ga u gace ..
Fata ce:nemoj Mujo ..smrdi..
A Muja ce na to:Neka crkne ko mu ..ebe mater!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dosao ciga kuci i vice sa vrata:
,,Decoooooooo ,danas menjate gace!,,
deca se obraduju:,,Uraaaaaaaaaaaa!!!,,
A ciga ce:,,Ajde sad ti sa njim...ti sa njim...ti sa njim..,,
:blum3:
Kako Kinezi sahranjuju svoje mrtve?
Ostave da im dupe viri iz zemlje tako da mogu parkirati biciklo :???::???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Vraca se mama zecica kuci iz prodavnice i zatice sina zeca upisanog a oca zeca posranog, pa

pita:

-Dobro pa sta je sa vama dvojicom???

A sin zec ce:
...
- Ja sam se upisao od smeha kad je medved obrisao dupe sa tatom...:haha:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dosao ciga kod doktora i kaze mu:
,,Doktore ..imam jedan problem..moja zena nece oralni sex nikako..kako da je nagovorim da proba?,,
Doktor ce njemu:,,Probaj cigo da ga namazes eurokremom..videces..to ce upaliti,,
Dolazi ciga posle nekog vremena opet kod doktora i on ga priupita kako je bilo..jel plan uspeo?
,,Nije drug doktor...sad zena ne moze na red da dodje od dece,, :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Razgovaraju krava i vo preko ograde!Krava pozove vola da predje kod nje u livadu,i vo se zaletati da preskoci ogradu i ostane na njoj i nakon nekog vremena vo predje!Kad je presao Krava kaze:Ime mi je Kisulja,a nadimak mi je Sisulja!Vo odgovara:Ime mi je Rudonja,a nadimak mi je ostao na ogradi!

Dodato posle 1 22 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Postroji lav sve životinje iz šume na obližnju liticu i kaže: "ko ima muda da skoči s litice postati će moj najbolji prijatelj a takođe ću mu dopustiti da jebe moju lavicu". Ostale životinje se pogledaju i zacute. Prolazi tako 2 sata,.. 5 sati,.. pada mrak. Tek tada lav začuje: "tras". Pogleda on, a ono medo briše prašinu sa sebe i kaže: "lave,.. sada ću ti jebati lavicu, a tebi zeko ću jebati majku!"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Naucno dokazano
Zasto muskarci prde vise od zena?
Zato sto zene ne cute dovoljno dugo da stvore potreban pritisak. :blum3:



Zasto u Kini nema komaraca?
Svaki Kinez je ubio svoga ...komarca..yes3

Dodato posle 6 Sati 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Negde u Americi..staje autobus...pun crnaca..na stanicu.Ulazi nas crnogorac u bus..kupuje kartu od sofera..pogleda levo desno..pa ce soferu reci:
,,Jel ..odje..gorelo nesto?,,

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dosao ciga na salter na stanici.
,,daj mi dve kifle,,
,,nisam ja pekar..ja sam dispecer,,
,,pa dobro..jel, oces d,ispeces?,,
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Jednog dana na velikoj farmi desilo se da je konj upao u živo blato, i nikako da se izvuče. Video je koku i rekao joj da brzo zove farmera u pomoć. Koka je otišla, ali pošto nije našla farmera, uze mercedes, doveze ga do močvare, zaveza konopac za branik, baci laso konju i tako ga spasi.
Nekoliko dana kasnije, koka je upala u blato i nikako da se isčupa. Kad ugleda konja, reče mu: "Idi brzo po mercedes, propadoh."
Konj joj reče: "Nemamo vremena za to, nego ću ja stati preko bare, a ti se uhvati za moj ku*ac."
Koka to i uradi, i bi spasena.
Naravoučenije: AKO TI JE KU*AC K'O U KONjA, NE TREBA TI MERCEDES DA POKUPIŠ KOKE yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Zaboravio dečak papagaja u frižideru. Nakon pet sati dečak otvara frižider i iznenađeno uzvikne:
• Ma koga to moje okice vide?!
A papagaj će:
• Pingvina, pi*ka ti materina!!! :dntknw:
 
Natrag
Top