max payne 3 problem

Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
Imam problem sa max payne 3,ovak kada sam konektovan na net nikako nece da mi se pokrene igrica ali kad potpuno iskljucim net radi savrseno,da li neko zna kako to da popravim da ne moram svaki put da gasim net kada hocu da igram max payne 3
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Imam problem sa max payne 3,ovak kada sam konektovan na net nikako nece da mi se pokrene igrica ali kad potpuno iskljucim net radi savrseno,da li neko zna kako to da popravim da ne moram svaki put da gasim net kada hocu da igram max payne 3
Problem je u tome sto nisi dobro pratio uputstvo za instalaciju.Igrica je pravljena za of-line mod,zato i nece da se pokrene kad ti je net u "akciji".Trebalo je da sve (exe) fajlove blokiras firewallom,da ne "izlaze" na net,onda bi ti igrica radila-of line,i ne bi morao da se diskonektujes stalno:bafghjd:
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
I ja imam problem sa doticnom igricim! Ok sve radi i kad sam na netu i kad nisam na netu, igram normalno i onda odjednom recimo kad u igrici hocu da uzmem oruzije od nekog koga sam ubio, ili kad stisnem sto ja kazem SLOW MOTION, da ga usporim, zabaguje mi, tj. ne zakoci da skroz sve stane, ne izadje mi iz igrice, samo mi jednostavno uspori tu operaciju i sve ide jeko sporo, a recimo efekti iz igrice se normalno cuju, sve je zablokirano, i posle nekog vremena, recimo od 2-5 minuta tako stoji, i onda krene normalno! Moze li mi ko objasniti o cemu se radi?
Hvala svima!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
62
Probaj da ga blokiras u Firewall-u da nemoze da se connect-uje na net. :)
 
Učlanjen(a)
12.11.2013
Poruka
13
Baki , ja mislim da se max payne 3 placa , a ti si verovatno skinuo sa neta neki crack , pirateriju. Ako nisi kazi!
Slicno kao i za Steam-ovane igrice koje imaju Source engine , cim su povezane na internet one automatski azurijaju sebe i skidaju nove update-ove i ponistavaju crack , a kad si nisi na internetu crack radi svoj posao , internet ga ne ometa , update-ovi ne stizu itd. Ali ako hoces da budes povezan na internet i da crack radi svoj posao jednostavno blokiraj u FireWall-u Max Payne-ovu konekciju. Ako koristis Windows 7 ,a ne znas kako to da uradis kontaktiraj me. :)
 
Natrag
Top