Masovni napadi panike zbog filma “Paranormalna aktivnost” (video)

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Masovni napadi panike zbog filma Paranormalna aktivnost(video)


Prikazivanje horor filma "Paranormalna aktivnost“ izazvalo je pravu uzbunu u Italiji, nakon što je svakodnevno na desetine ljudi zvalo Hitnu pomoć zbog napada panike nakon povratka iz bioskopa, prenosi "Telegraf“.


Najteži je bio slučaj jedne 14-godišnjakinje koja je dovedena u bolnicu "u skoro paralizovanom stanju", rekao je predstavnik Hitne pomoći.

Pored gledanja ovog filma, svakodnevno emitovanje trejlera na televiziji izaziva neželjeni efekat kod mladih, zbog čega brojni roditelji svakodnevno zovu medije i traže da se film zabrani. Ovim povodom oglasio se čak i italijanski ministar odbrane Ignacio La Rusa, koji takođe smatra da bi trebalo prestati sa emitovanjem trejlera koji plaši "na hiljade dece".

Za gledanje filma "Paranormalna aktivnost" u Italiji ne postoji starosna granica, iako je u Britaniji zabranjeno gledanje filma osobama koje su mlađe od 15 godina. Italijanski ministar kulture Sandro Bondi je, nakon brojnih žalbi, izjavio da njegovo ministarstvo razmatra da uvede neophodnu starosnu granicu za gledanje ovog ostvarenja.

Debitantski film Orena Pelija snimljen je kao "kućni film“ o mladom paru koji želi da zabeleži neobične događaje koji se neko vreme dešavaju u njihovom domu. Snimljen sa budžetom do svega 15 hiljada dolara, film je ostvario ogroman profit, zaradivši 22 miliona.


[YOUTUBE]F_UxLEqd074[/YOUTUBE]


Izvor: Blic Online
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Hehehehehehe...s obzirom da je film nisko budzetni extra je, ne znam zbog cega se ljudi toliko paranoisu!?Po meni film nije nesto posebno strasan, ali za razliku od vecine danasnjih visoko budzetnih ''psiho horor'' filmova ovaj je vrh!;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
19
Dovukao sam ga ali ga ne pogledah jer, čini mi se od noći veštica 1 deo, petka 13-og 1 deo i npr. 8 putnika nisam pogledao neki horor film. Davno.davno... E ova pričica će me naterati da nadjem malko vremena za plašenje i da proverim kako godine uticu na savladjivanje straha!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa ja stvarno ne razumem... Idem sa namerom da gledam neki film i posle imam napade straha, panike, psiho poremećaja! Lično horore ne volim, pogledao sam kao dete par njih, nije mi se svidelo, što naš narod kaže "imao sam trtu" i kraj priče! Ako nešto nije za tebe-ostavi se toga...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
hehehe koje nindze,ti bi se poplasili i simpsonovih horor speciala :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
1
nisam pogledao film,tako da...mada imam mišljnje, sledeče..svaki publicitet je dobar..,
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
film je ocigledno snimljen po specijalu serijala " ukleta kuca" na diskaveriju. koliko sam primetio, iako je niskobudjetni, film ima dobre specijalne efekte ... pogotovo zvucne
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
Film je stvarno glup... Gledala sam... najavljivali su ga kao najstrasniji, ali sam se smorila, moglo bi se reci da je to jedan od najdosadnijih filmova svih vremena, ocekivala sam puno vise...
 
Natrag
Top