MashUp addon ne radi u XBMC?

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Drustvo jos jedno pitanje. Vec pocinje da mi se pali lampica, taman sve sredim ono opet nesto prestane da funkcionise. Recimo mash up gde sam do pre 10-ak dana gledao non stop filmove, i gde je sve radilo, kada sada izaberem 2013.god, 2012 ili bilo koju drugu godinu ili kategoriju, koji god film da otvorim, koji god server da izaberem pise samo resolving link ili zatrazi ono captcha i nista se ne desava, nece nista da pusti. Brisao sam ga, instalirao i 1.3.8 i 1.3.9 verziju, ma nece pa nece. Jer to samo kod mene ili... frodo 12.2
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
801
Koristim istu verziju xbmc plejera i isti problem se javlja i kod mene uvek piše resolving link i ništa dalje , znači da je neki problem do addona mash up .
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Pa ja se iscimao da je nesto do mene, taman sredim sve kad ono uvek nesto krene da zaj.....va. Hvala druze, da ne gubim vreme i petljam se sa instaliranjem raznih verzija.

180upload i movrell serveri sa kojih sam bez problema gledao filmove do prosle nedelje kod mene vise ne rade ni u jednom addonu... SAd, ne znam da li je samo kod mene tako
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Kod mene samo izadje da je izgubljena vezaa sa serverom u par navrata na vise addonova... ne znam u cemu je problem... ://
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Одг: XBMC i rad sa njim

Ne mora znaciti da je to do Addona,cisto da znate da ima neko ko se bori protiv ovakvog nacina gledanja filmova ili bolje receno piraterije pa zato linkovi pucaju jer se sadrzaj cesto brise sa mjesta gdje su filmovi postavljeni. Srecom linkovi brzo budu obnovljeni tako da cemo nekako preziviti ;)
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Mashup/VIP/Staael1982 DC/
Stvarno lepa kolekcija filmova, puno njih je u 720 i 1080p rip, narocito mi se svidja kids and animation odeljak, strimovi su stvarno kvalitetni :).
Verovatno 99% znaju za ovo, ali eto, cisto da pomenemo opet ako neko slucajno nije otvarao.
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Prosto moram da kazem , odusevljen sam sa Mash up addon-om ... Cackam polako sve addone , i u ovom sam pronasao skoro sve sto mi treba , od gledanja TV kanala do najkvalitetnijih filmova ... Verujem da cu pronaci jos mnogo stvari , samo treba vremena :) Ja bi svakom preporucio Mash up :) Pozz iz Novog Sada :)
 
Natrag
Top