Marijane se otac odrekao, a suprug se kaje što ju je branio

Član
Učlanjen(a)
21.03.2011
Poruka
10
Napokon se oglasio i Marijanin suprug koji je u Škotskoj. 'Zaledio' se kad je čuo da je prevaren i o supruzi više ne misli. Njen otac veoma je tužan zbog cijele situacije...

Sve što mogu reći je da ona za mene više ne postoji. Marijana je za nas mrtva. Njezina majka i ja smo je noćas oplakali. Do srijede sam imao četiri kćeri, a sada ih imam samo tri, tužnim glasom nam je rekao Ivo Kovačević, otac Marijane Čvrljak.

- Za mene povratka više nema, to je završena priča. Uvijek će mi ostati njezina kćerkica Korina, i divan čovjek kojeg je imala kraj sebe, a vjerojatno ga neće imati nakon ovoga - zaključio je Ivo, inače ratni invalid i zamolio da ga više ne zovemo u vezi nje.

Nakon što je njen suprug vidio snimku emisije u kojoj su se Marijana i Nemeš poljubili ipak je odlučio komentirati cijelu situaciju.

Čim je emisija završila, na mobitel Marijaninog supruga, koji je trenutačno u Škotskoj, počele su stizati poruke, piše Večernji. Objasnio je da se zaledio kad je doznao što je učinila. Novinarima je ranije rekao da ocrnjuju njegovu suprugu jer nije htio da ga se zivka cijeli dan jer radi. O supruzi više ne misli, a jedina želja mu je što prije vratiti se doma i zagrliti kćer.

marijana_nemes_zagrljeni.jpg

Marijanin suprug: Ocrnjujete mi suprugu, neću doći u studio


Da su Marijana (27) i Nemeš (22) u kući Velikog Brata definitivno otišli dalje od poljupca sasvim je jasno. Kako njima, tako i gledateljima. Dan poslije i jedno i drugo bili su jako nervozni zbog svega što se dogodilo. Sjetili su se svega što je bilo i pokušali razgovarati o tome, no nisu mogli sročiti suvisle rečenice. Nakon svega što se dogodilo u samo nešto više od tjedan dana u Big Brother kući, ljutiti Marijanin suprug poslao je poruku novinarima RTL televizije.

- Pošto je ovogodišnji Big Brother sveden na samo jednu stvar,a to je crnjenje moje žene, više nećemo surađivati. Nećemo se vidjeti ni u studiju. Hvala, Ivan Čvrljak - poručio je Marijanin suprug u poruci.

Marijana je u razgovoru s Nemešom zaključila kako joj je bolje da što dulje ostane u kući te da više nema natrag, samo naprijed. Cijeli dan je bila tužna i prala odjeću te šetala po kući.

- Mislio sam da se mogu dulje boriti protiv sebe. Moram ti reći nešto. Namjerno sam izbjegavao razgovor s tobom prvih nekoliko dana - rekao je Nemeš Marijani dan poslije igrica ispod pokrivača.

izvor: Marijane se otac odrekao, a suprug se kaje što ju je branio | Novosti
 
Natrag
Top