Marijana se Oduzela od Alkohola (Video))

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Marijana se Oduzela od Alkohola (Video))

I na sinoćnoj žurki u kući Velikog brata alkohol je tekao u potocima, zbog čega je najsrećnija bila Marijana koja je Nemeša tokom cele večeri molila da joj dosipa piće "jer je alergična na praznu čašu". Tom izjavom Marijana je dala povoda Nemešovoj majci za nove napade, koja je već danima po medijima naziva alkoholičarkom.​

imgres.asp

Dok se Nemeš na početku večeri zabavljao sa Bojanom, Marijana je igrala sa Nirmalom, koji joj je u jednom trenutku rekao da je voli. Nirmal je tokom žurke uglavnom bio vidno neraspoložen pa je deo večeri proveo sam sedeći u dvorištu. Duško mu je bio totalna suprotnost - pričao je, smejao se i šalio, a na njemu se videlo zadovoljstvo što je postao "član Evropske unije".

Tamara je sedela sama, izolovana od svih, pa joj je Soraja prišla i pitala je u čemu je problem, na što joj je Tamara rekla da je jako boli ruka koju je istegla. Marijana i Bojana su je nagovorile da izađe sa njima u dvorište na cigaretu i razgovor o šminki, kosi i drugim ženskim temama.

Kanije te večeri dok su igrali zajedno, ljubili se i razmenjivali nežnosti, Nemeš je Marijani u jednom trenutku šapnuo: "Znam da ću te oženiti". Uveravao je kako je siguran u svoja osećanja. Marijana je u jednom trenutku pitala Nemeša da li postoji neko mlađi od nje koga treba da prihvati.

"Ako je nešto i bilo, sve sam raščistio. Sve", odgovorio joj je Nemeš. I ranije tokom dana Marijana i on su izjavljivali ljubav jedno drugom, a Nemeš je u jednom trenutku izjavio i kako jedva čeka da upozna njenu ćerku jer ona "kao da je njegova".



Nemeš je u dvorištu Nikoli rekao da jedva čeka da izađe i da želi da napusti kuću pre Marijane. Čak razmišlja i o tome da sam napusti kuću. Nikola je pokušavao da ga odgovori od toga, ali Nemeš je siguran da će ispasti pa smatra kako je bolje da sam izađe. Nikola mu je rekao kako je on jak igrač i kako ga ukućani sigurno neće izbaciti, ali Nemeš ne deli to mišljenje. Razgovor je prekinula Soraja, koja je Nikolu pozvala unutra. Nikola je rekao Nemešu da još razmisli o tome i da ne donosi ishitrene odluke.



velikibrat.us
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top